Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Magyarország

jaaaj de szerény ez a ka…

#870335 Koffein

jaaaj de szerény ez a karigeri, jaaaj de szerény...


szép sorban bejelentkeznek.. én is én is..:DD

#870319 Koffein Előzmény: #870312

jééé Bojár is előkerült? :D

mindig a választások környékén lép ki a bunkeréből és osztja az észt... legutóbb azt vizionálta, hogy 2020ra lerohanjuk a szomszédainkat, mert Orbán vissza akarja foglalni a trianon által elvett területeket... mormogta úton útfélen, fegyver ropogás, fegyver ropogás... semmi nem jött be, amit mondott...

inkább hallgatna, vagy ha ki is nyitja a pofikáját, akkor ne politikáról, hanem üzleti meglátásairól szónokoljon, hogy most mit tesz, a fiatal vállalkozók generációiért, miként segíti, mit lehetne javítai stb stb...

Lehet, hogy az egész kav…

#870250 TrendMan Előzmény: #870247

Lehet, hogy az egész kavarás semmi másról nem szól mint, hogy egy kínai energiaital gyártó be akar törni a világpiacra 'shot' kategóriájú termékével?

A közvetítők pedig kapnak egy kortyocskát.

Olvassák Ibizát. A balli…

#870200 Ibiza

Olvassák Ibizát. A balliberálist én raktam a köztudatba. A mesüge még be is írta nincs is ilyen. :DD

ezeknek lehet. ebből lát…

#870079 Ibiza Előzmény: #870077

ezeknek lehet. ebből látszik nyoma sincs a valódi liberalizmusnak.
ballibernácik totális támadását láthassuk a nemzeti-konzervativ értéket vallókkal szemben. Céljuk a totális hatalom elérése.
Fö pillére ennek a csapatnak a Német Miklós által meghatározott "urbánus zsidók" ők a 'nem zsidó zsidók" a köves slomói meghatározással. ahol csak az identitást tartják de az életvitelük nem igazolja ezt vissza.