Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

nndm

#870611 Koffein Előzmény: #870601

APT ezért is eshet #870610 mi itt még vesszük a maszkokat, de odakint, ha igaz amit mond, már lassacskán kezdenek leszokni róla...

nndm

#870601 matgab Előzmény: #870596

Hová a pitsába esik már ez a szerencsétlen megint?? Túl nagy kérés, hogy legyen zsinórban két egymást követő zöld napja?

A másik ilyen meg az APT. meg az Array... Meg az összes többi részvényem. Esnek 10%-ot, aztán korrigálnak 1-et... Aztán megint.

nndm

#870596 matgab Előzmény: #870481

GHSI kijött az éves eredményeivel..

Az árbevétel tavalyhoz képest duplázódott, a pénzügyi helyzete ha jól értem 45 millió cash (bár itt nem minden egyértelmű nekem, mert vmi warrantos pénzekről ír), éves veszteség csökkent , több, mint dupla annyival, mint amennyivel az árbevétel nőtt, bár még így is 8,5m.

Ami jó, hogy ezek szerint van annyi cash a cégben, hogy ha ezt a szintet hozná évekig, akkor sem csődölne be, viszont ha ilyen szépen nő az árbevétel, akkor akár pár éven belül nyereséges is lehet.

Összességében- ha jól értelmezem- ez elég jó jelentés.

Ez az XPEV tényleg csak …

#870515 Fornit

Ez az XPEV tényleg csak a faktor célárat csinálta meg, azt is kereskedési időn kívül, és onnan le is fordult.

nndm

#870497 matgab Előzmény: #870481

Hát igen. Én nem szeretek konkrét összegeket írni, de fájó nekem is a különbség relatív és abszolút értékben is.

nndm

#870481 Grizzly Géza Előzmény: #870477

15 millióval beljebb gondolkoztam, hogy eladok mindent, veszek deutsche telekomot 15 eur alatt és nyugodtan nyaralgatok, nem is én lennék, ha ehelyett nem vásárolok össze minden bukcsis szart.

nndm

#870477 matgab Előzmény: #870476

GHSI (-7,2), NNDM (-4,9), Array (-3,4), Advaxis APT (-2,4) , K+S (-2) portfolióm továbbra is csodálatosan teljesít!

A múltkor majdnem vettem BCRX-et, az is beleférne a teljesítménye alapján a matgab csomagba.

XPEV ma reggel elkelt a …

#870469 Fornit

XPEV ma reggel elkelt a faktor célárnál.Még jó, hogy előre beraktam.

nndm

#870414 matgab Előzmény: #870409

és ha Affirm-öt is vettél volna, azzal is jól járnál...

1,8% plusz a nasdaq-on, az én részvényeim meg minuszban... Pofám leszakad.