Regisztráció Elfelejtett jelszó

EZÜST

200 napos itt meg ott

#1488679 TrendMan

Érdekes a helyzet:

Az ezüst az elmúlt időszakban túlteljesítette az aranyat, ezért már a 200 naposon van, közben az aranynak még kell 50 dodo addig.

Hogy lehet ezt vajon a legjobban lekereskedni?

SILVER BIGGEST SHORT SQUEEZE IN THE WORLD $SLV 25$ to 1000$

#868606 TrendMan Előzmény: #868539

Ezt most megintcsak nincs időm részletesen követni, de ezüsttel kapcsolatban én inkább - továbbra is - bullish vagyok.

Ezüst

#795476 Hotibo

Hát ezt már megint megcsapták, pedig még emelkedni se kezdett el normálisan. -.- Ritka nagy türelem kell ehhez.

WORLD SILVER SURVEY 2017

#795172 Kissherceg Előzmény: #795082

elég nagy a szórás a bányák fundamentális értékelése szerint, ami meglep tekintve a hasonló működési modelleket.

WORLD SILVER SURVEY 2017

#795082 Kissherceg Előzmény: #795058

mondjuk a top termelő cégek listája is már hasznos :) kitermelési adatok is, szóval érdekes.

WORLD SILVER SURVEY 2017

#795058 Hotibo

Nincs mit, bár igazat megvallva, loptam egy másik fórumról a linket. Felületesen belelapoztam, bár az angolom gyenge hozzá, de a grafikonokhoz, táblázatokhoz pont elég. Egy dolog szúrt csak szemet nekem, hogy a felhasználásoknál kis eltérések voltak fel vagy le az előző évhez képest, kivéve a napelemes témakört, ahol +34%-os bővülés volt előző évhez viszonyítva.

Re: el sem érte, máris kiütődött???

#584000 TrendMan Előzmény: #583938

Hogy tovább pontositsam, a termék kereskedési idején kivüli szintek nem vehetők figyelembe a kiütésnél.

Ha valaki tudja, hogy az Erste szabályzatának melyik pontja vonatkozik ide, köszönettel venném, ha belinkelné.

Köszönöm.

Re: el sem érte, máris kiütődött???

#583938 TrendMan Előzmény: #583931

Más certiknél nem ez a tapasztalat és gondolom valahogy egységesen kellene kezelni ezt a kérdést.

el sem érte, máris kiütődött???

#583928 TrendMan

Silver TL15 - kiütési szint 31 USD?

Ezt a szintet még nem érte le (csak éjszaka egy rövid időre), hogyhogy kiütődött???

ezüst sávozik.sávozik?.j…

#523081 Csilla76

ezüst sávozik.sávozik?.jó lenne, ha lejjebb jönne.

nem jó bizniss bennülni.