Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

GHSI

#868780 matgab Előzmény: #868777

Hülyéskedsz? Az manapság már napon belül szokott teljesülni, gyorsul a világ. Természetesen teljesült.

Új CEO-ja van, aki az iparágában állítólag nagy kutya.

Nasdaq haladékot adott nekik, hogy márc 15-ig kell az 1 USD-s előírást teljesíteniük, ahhoz, hogy ott maradjanak, de egyelőre nincs szó reverse splitről.

Csőben van egy két manapság divatos fejlesztésük.

és ami manapság az egyetlen és legfontosabb, egyre többen beszélnek róla a redditen is.

Valamint én a technikához nem értek, de azt mondják, hogy az is kitörés gyanús..

GHSI

#868657 matgab Előzmény: #868626

Vaxartnál mielőtt elindultam volna haza okosan betettem egy profitvédő stopot 11.75-re, amiutólag nagyon hasznosnak bizonyult.

Másik oldalról viszont amit a múlt pénteken (?) eladtam Microstrategy az is betonbiztosan hozta a 20% faktort 3 nap alatt- már ha megjátszottátok...

GHSI

#868626 hdl11 Előzmény: #868621

Sőt... már volt azóta 9.01 is.
Szóval már a -20% is megvolt...

Matgab tévedhetetlen.

Egyedül a Skyworks tartja még magát....

GHSI

#868566 matgab Előzmény: #868562

teljesült is közben.


Alibaba -2,5%-on ahhoz képest, hogy jót jelentett és a Nasdaq is +2%-on elég szar, ha azt nézzük, hogy tegnap vettem és még nem esett 10%-ot és még Jack Ma-t sem tették el azóta láb alól, ahhoz képest egész jó a helyzet.

Skyworks vételem után persze szintén minuszban, de az sme -minusz 10% egyelőre. Ez nagyon szokatlan, mert mostanában napon belül, akár oda vissza többször is hoztam a +/- 10%-okat simán.

AMC

#868479 matgab Előzmény: #868478

24.8 volt a bekerülés és 24.82-24.9 a kikerülés. A brókerdíjat buktam kb. Milyen kva drága ez a KBC...!