Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

USA

#868089 matgab Előzmény: #868076

Ne is mondjátok! 6 evig kellett volna tartani 5 helyett es ma végre nyeroben szállhattam volna ki... Tiszta ideg vagyok. Még jó h a nano dimension a héten kárpótolt eléggé.

USA

#868076 Fornit Előzmény: #868075

Épp szólni akartam Matgabnak, hogy a saját érdekében soha többé ne nézze meg a GME árfolyamát. :)

USA

#868062 Koffein Előzmény: #868057

Microstrategy-t én is nézegetem egy ideje, most megnyugodtam, hogy lesz még jó beszálló :)

USA

#867991 Ibiza Előzmény: #867985

van olyan usa részvény ami a várható eredményének a 100x osát éri. innen inkább lefelé lesz.
republikánusoknak állítólag többségük van..miközben demokrata az elnök.
El kell inflálni, le kell verni az adósságot.. ez csak csődökkel lehet vagy hatalmas növekedéssel (ez fura lenne).

érdekes világ lesz. várom szeretettel.
Fidelity International | ISAs, Shares, Funds & Pensions (SIPPs)

USA

#867985 matgab Előzmény: #867982

Gyakorlatilag igen. Egész pintosan 50.13 lett volna a mínusz 10%, de azt hiszem ezt mondhatjuk igy 2 óra alatt egy validalt faktor találatnak. Illetve még azért a hátralévő két hétben teljesülhet még az is.

Ami érdekes, h mig régen általában két hét alatt teljesült a Faktor, addig mostanában ez inkabb kereskedési órák kérdése csupán.

USA

#867984 matgab Előzmény: #867982

Gyakorlatilag igen. Egész pintosan 50.13 lett volna a mínusz 10%, de azt hiszem ezt mondhatjuk igy 2 óra alatt egy validalt faktor találatnak. Illetve még azért a hátralévő két hétben teljesülhet még az is.

Ami érdekes, h mig régen általában két hét alatt teljesült a Faktor, addig mostanában ez inkabb kereskedési órák kérdése csupán.

USA

#867982 Fornit Előzmény: #867976

Az 50,81-re szúrással meg is volt a -10% gyakorlatilag 2 órán belül, vagy még reszkethetnek a részvényesek? :)

USA

#867975 matgab Előzmény: #867966

na odab@szok egy kicsit az EV-knek megint...

XPeng vétel...

Jöhet megint a kínai részvények USA-ról való kitiltása, kiderül a könyvelési csalás az Xpengnél, Biden inkább az olajipart támogatja, az Xpeng a kínai hadsereg fő beszállítója, vagy az Xpeng CEO-ja öngyolkos lett/elrabolták típusú hírek....

USA

#867803 matgab Előzmény: #867771

és már az affirm -ben is megvolt a -10%...

Mostanában zseniálisan hozom a formám.

Fedex vétel- 2 hét -25%

Alibaba vétel, 2nap alatt -6%, azóta emelkedett 5 nap alatt 10%-ot

Wirecard vétel, már a nap végén -13%.

Nano dimension vétel - másnap -20% (vételemhez képest "csak 10%")

Affirm vétel : premarketben, már a nyitóban megvolt a -10%.

Mindezt minden idők legnagyobb bullpiacán.

Bezzek amiket nem vettem de néztem ,azok száguldanak.

Lesz ez még jobb is remélem.