Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

A Li-ion akku az durván …

#869473 KawaBazsy Előzmény: #869461

A Li-ion akku az durván tud égni, ez igaz. Ráadásul ha vmi olyan hiba miatt gyullad ki, akkor öngerjesztő a folyamat.. El kell árasztani vízzel pl.

Én olyan homokfutót, min…

#869461 TrendMan Előzmény: #869459

Én olyan homokfutót, mint a Különben dühbe jövünkben.

Természetesen homokos tengerparttal, úgy gondoltam. :-)

Múlt héten egyébként azt olvastam az elektromos autókról, hogy ha egy mélygarázsban kigyullad, akkor nem is lehet oltani az akkumulátor tüzet, mindenki tehetetlen, az épület akár össze is omolhat, mert amíg nem ég fullra ki, addig úgy kell hagyni, ahogy van.

Vettel kitáraz.

#869277 Koffein Előzmény: #869216

vagy csak eladja az értéktelen vasakat és vesz belőle Aston részvényeket ;o))

új körforgalom Békéscsabán:

#868619 Ibiza Előzmény: #868542

igen, elválasztó babák feleslegesek, ha elrontod mész még egy kört.

új körforgalom Békéscsabán:

#868607 KawaBazsy Előzmény: #868605

VAgy csak vaksi balfékek. S nem az a baj, h eltéved, hanem h szarik a másikra, s visszafordul. Egyszer egy ilyen autóúton tolatót alig bírtam kikerülni, szerencse, h nem jött a másik sávban senki. A legközelebbinél remélem a pickuppal leszek..

új körforgalom Békéscsabán:

#868605 TrendMan Előzmény: #868542

Ha ilyen sok ember 'eltéved' akkor ez felvet bizonyos kérdéseket a forgalom tervezéssel kapcsolatban is.

új körforgalom Békéscsabán:

#868542 Koffein Előzmény: #868525

Ez van, amikor nem nézzük a táblát, megszokásból vezetünk, majd megijedünk, hogy az elválasztó kő rossz útra vitt.. lehet menne tovább a szerencsétlen a köv kijárat fele, de nem tud, mert jobbra van terelve :)


Ez a furgon a járvány mi…

#866829 TrendMan

Ez a furgon a járvány miatt elkülönítve közlekedik


Innentől kezdve már csak a kerékpárosok élete van veszélyben.

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#866234 Sumér harcos Előzmény: #866233

egy ismerősnek volt ez a bmw i,mittomén mini egyterű.....2szer töltötte nálam ,lebaxta a biztositékot mindig a házon:)

beleultem....suhant.mint a elektrobicigli...se hangja se buze...draga,I3 ez ujonnan 13.1millio forint,azért már autót kapni:)