Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#866233 KawaBazsy Előzmény: #866228

Jó az a konnektoros, hidd el, persze közlekedni. Illetve kipróbáltam a HD Liwevire motort, na az állat volt, nagyon kéne..

Nekem a kölkök miatt csak 4 üléses jön (már) szóba. Mindkettő benzinvérű, nem lehet őket kihagyni a buliból. :-)

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#866229 Sumér harcos Előzmény: #866227

Félve irom le:)Matgbanak be sem merem vallani,időközben BMW-m van:)

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#866228 Sumér harcos Előzmény: #866227

E cabrio tetszik,

azert ez a voltetorve.hu vagy ugyfékkapu rendszám alapján nagy segitség,meg a retegmérő,meg a szervizkonyv.

Kovetkező projekt,

Slk,1gen csak magyar, töresmentes érdekelne,

2gen -ben szintén.

vagy

Honda crx del sol OT-ra,gyári állapot,iden találtam egyet pest megyében,de elvitték,kis motorral szerelt volt.


konnektoros fos nekem soha nem lesz...10év mulva veteránnal fogok járni,legfeljebb BP belvárosba soha nem megyek.



-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#866227 KawaBazsy Előzmény: #866216

Folyamatosan nézem őket, E cabrio kéne. Néztem egyet múlt héten, ár jó volt, de az előéletéről nem volt semmi doksi, s - amivel még nem találkoztam - a JSZF-en hiányoztak a korábbi műszaki meg eredetvizsgás adatok, úgyhogy hagytam. Már nincs is fenn..

A spec. F-150-ek pedig kétszínűek. :-)

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#866216 Sumér harcos Előzmény: #865732

Elég mad max es a gép:)

ez a narancs alul...vaditó:)

Hol egy jó cabrio?

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#866188 Sumér harcos Előzmény: #865802

BMW Húúúha;)

:)

Ezt nem a szitura irom,hanem a márkára......

egyébként ilyet volt szerencsém látni 1et élőben,M0-án,M3 körül,2009ben,szinte belekevertek engem is......

a satufékesnek olyat ugattam,magam is meglepődtem.

ez olyan 15éves divat ....én előtte tőmegével ezt nem láttam

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#865806 KawaBazsy Előzmény: #865799

Én nem villogok, hanem dudálok. Oszt fékezzen, ha mer.. :-)

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#865802 matgab Előzmény: #865799

na az ilyen tetveket ítélném el én szándékos közúti veszélyeztetésért, vagy akár gyilkossági kísérletért. Menjen a kva anyjába az ilyen tetűláda. Nem elég , hogy nem tud vezetni és paraszt módra közlekedik, még fékezget is a belső sávban...

Vadparaszt, persze a szokásos BMW-s fajtából.

Nem értem, hogy a BMW-t csak akkor kaphatják meg az emberek, ha garantáltan 75 alatti IQ-val rendelkeznek?

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#865799 Koffein Előzmény: #865760

lassan futott végig a rendszeren hogy rávillantottak, de amikor kidobta az agymanó az eredményt, jöhetett a büntetőfék :)


-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#865760 Ibiza Előzmény: #865729

nem egészen, most monod ne menjen gyorsan, de akkor menjen a megengedett sebességgel és ne basztassa a telefonját. Mert nem telefonálgat hanem FB-on csetelget.
A 116al menő a 114el menőt előzgeti.
Fékezgetni nem szoktam mert értelmetlen de megoldom a gondot.

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#865742 Koffein Előzmény: #865738

Ennek befékezhetnek, úgy átmegy rajta, mintha semmi se történt volna :D

és ahogy nézem black friday akció keretében ingyé el is lehet vinni :P

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#865737 TrendMan Előzmény: #865735

Veszélyes dolgok ezek.

Unokaöcsém a biztonság kedvéért vett egy nagyobb és erősebb autót és 2 hónap múlve a körgyűrűn ellenállhatatlan vágyat érzett, hogy egy pattogó kisebbségire viszont ráhúzza a kormányt.

A másik a mezőn kötött ki, szerencsére komoly személyi sérülés nélkül, jogsi ugrott 3 hónapra.

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#865736 KawaBazsy Előzmény: #865735

A lökővasat egy - eladó - Expedition-ról imátkoztam le kis pénzért, hasznos az a mai csúnya világban.. :-)

-- a büntetőfékezés a pszichoanalitikus szemével --

#865734 Koffein Előzmény: #865715

nem tudom, hogy empátiának a videó mely részén kellene lennie? :)


amúgy én kamerát ezért is vettem idén, mert egyre többször szaladok bele, hogy főúton haladok 90-100al, jön egy idióta, megelőz, padlófék 80ra, majd döcög 85el, ha megakarod előzni, akkor gyorsít, akár beleset árán is... m1esen volt olyan sztorim, hogy be vagyok állva 140re, egy helyi sheriff a kis suzukijával azt gondolta, hogy a faszé megy ez 140el? beelőz, fék, 120ra lassít és megy, megakarom előzni, gyorsít és bevág elém, fék... anyád... oké ezt kétszer eltudja játszani, harmadikra, már kettőt visszavágom, pacik felvisítanak oszt viszlát... de hány ilyen van? vagy hányan nem tudják lereagálni és így balesetet okoznak?

amúgy én is leszarom, hogy ha megyek 80-90el, dumálgatok asszonnyal, leakar előzni valaki, had menjen, a gázról is leveszem a lában.. de találkoztam olyannal is, hogy anyuci vezet, megy komótosan 80al, apuci szlopálja a sört anyósülésen, látta, hogy beálltam előzésbe, ordít anyucinak, toljad, toljad, nehogy megelőzzön, s nyomta a csaj lábát lefele... oké fél szemmel láttam és hallottam, így visszavágtam, s otthagytam a picsába, a csaj úgy figyelte az utat, hogy vért izzadt abban a pár másodpercben... ilyenkor milyen empátiáról beszélünk?