Én arra tippelek, hogy éjjel réssel fel lesz ebből.
Nagy grat!!
Kicsit kivettem belőle.
Innen merre tovább?
Sztem valahol le kellene fordulnia.
Az EU költségvetési vitájában Magyarországgal és Lengyelországgal nem sikerült áttörést elérni a mai videokonferencián. Ahogy az EU-körökből is lehetett hallani, Magyarország és Lengyelország megerősítette vétó álláspontját. /
Erre vonatkozóan Rocco mai elemzésében is vannak szint értékek:
https://translate.google.hu/translate?hl=hu&tab=wT...
Nálam
a DAX futures esetén a H1-en éppen csak metszették egymást lefelé az
EMA8, MA20, MA50 mozgóátlagok és az MA20 éppen hozzáért az MA200
mozgóátlaghoz. A metszés néhány tíz ponton múlik, ezt még bármikor
korrigálhatja, de érdemes figyelni.
Lenthor!
Az elképzelhető, hogy innen már nem megyünk feljebb csak lefele?
4H-n az MA50-t törte a dax.
A nagy hullámmozgások nem jönnek egyelőre, de a legutóbb általa feltett kicsik igen.
Pénteken opciós kifutás, addig nem is lesz változás - szerintem.
Amiket Lenthor felrajzol heves hullámmozgások azok nem jönnek egyenlőre.
Lenthor, jók a chartjaid és az előrejelzéseid (de ezt már sokszor írtuk). Figyelünk, ha nem is szólunk hozzá gyakran.
Már lassan 10 napja szórakoznak ebben a szűk sávban az indexekkel, folyik a kifárasztás.