
Nagy grat!!
Kicsit kivettem belőle.
Innen merre tovább?
Sztem valahol le kellene fordulnia.
Az EU költségvetési vitájában Magyarországgal és Lengyelországgal nem sikerült áttörést elérni a mai videokonferencián. Ahogy az EU-körökből is lehetett hallani, Magyarország és Lengyelország megerősítette vétó álláspontját. /
Erre vonatkozóan Rocco mai elemzésében is vannak szint értékek:
https://translate.google.hu/translate?hl=hu&tab=wT...
Nálam
a DAX futures esetén a H1-en éppen csak metszették egymást lefelé az
EMA8, MA20, MA50 mozgóátlagok és az MA20 éppen hozzáért az MA200
mozgóátlaghoz. A metszés néhány tíz ponton múlik, ezt még bármikor
korrigálhatja, de érdemes figyelni.
Lenthor!
Az elképzelhető, hogy innen már nem megyünk feljebb csak lefele?
4H-n az MA50-t törte a dax.
A nagy hullámmozgások nem jönnek egyelőre, de a legutóbb általa feltett kicsik igen.
Pénteken opciós kifutás, addig nem is lesz változás - szerintem.
Amiket Lenthor felrajzol heves hullámmozgások azok nem jönnek egyenlőre.
Lenthor, jók a chartjaid és az előrejelzéseid (de ezt már sokszor írtuk). Figyelünk, ha nem is szólunk hozzá gyakran.
Már lassan 10 napja szórakoznak ebben a szűk sávban az indexekkel, folyik a kifárasztás.