Regisztráció Elfelejtett jelszó

Bitcoin

így lehet bitcoint vásárolni

#867201 TrendMan Előzmény: #867192

Nem egyértelmű, hogy melyik szervezetnek, kormánynak kellene fellépnie ellene. A Bitcoin globális, a kormány lokális.

Egyébként, ha jól láttam, ünnepek alatt elérte az előző csúcs 1,61-es fibóját és onnan pattant vissza egyenlőre.

Az egyik legfőbb gond vele az, hogy ismét és tovább táplálja a vagyoni különbségek növekedését, mely ily módon önerősítő folyamat.

Pedig már eddig is a legfőbb kritika a jelenlegi világgazdasági trendekkel szemben épp ez a nagy különbség a szuper-gazdag és középosztálybeli között.

így lehet bitcoint vásárolni

#867192 matgab Előzmény: #867147

jó lett volna egy ilyen cikk akkor, amikor 200 USD volt egy bitcoin. Akkor nézegettem, hogy hol lehetne venni, de nem volt normálisan egyszerűen működő lehetőség.

Amúgy a meglátásom az, hogy azért nem lép fel a politika a bitcoin ellen, mert az összes politikai korrupciós pénz az itt folyik keresztül, itt mossák tisztára ezeket a "pénzeket".

így lehet bitcoint vásárolni

#867147 Koffein

"Magyarországon pedig a Coinmixed, CoinCash.eu és a MrCoin növekedik dinamikusan. E három váltó direkt a magyar érdeklődőknek, magyar nyelven kínálja szolgáltatásait.

A profibbaknak, nagyobb összegeket vásárlóknak is van megoldás, ez pedig a Binance és a Bitfinex tőzsdék, amik globálisan tevékenykednek a szektorban a legnagyobb likviditással rendelkeznek."

https://www.bitcoinbazis.hu/utmutato/hogyan-tudok-...

Én abban a paradox helyz…

#867142 TrendMan Előzmény: #867033

Én abban a paradox helyzetben érzem magamat/magunkat, hogy egy globalizált világgazdaságban a korlátlan egyéni önérdek érvényesítés a közérdek korlátlan korlátozódásához vezet.

Ennek terepe az Internet és eszköze a Bitcoin.

Simán bele lehet látni bármilyen összeesküvés elméletet is.

Azt nehéz belelátni, hogy egy átlagos középosztálybeli polgárnak ez hogyan és miként lesz jó.

továbbra is azt gondolom…

#867033 Bendeguz Előzmény: #866983

továbbra is azt gondolom, hogy ha máról holnapra lenullázódna az egész, azzal az emberiség jól járna. pedofilok, drogdílerek, emberkereskedők zsírosodnak a btc árfolyamon meg minimális számú speki. ha meg a kínai bányászok többségbe kerülnek, onnantól ők döntenek, vagyis a komcsi párt szépen kifoszt mindenkit, aki btc-ben van. pezsgőt bontok ezen a napon

Közben ismét a csúcsokat…

#866983 TrendMan

Közben ismét a csúcsokat ostromolja.

Vajon valamelyik ünnep után új csúccsal jelentkezik?

kbc-be van egy pár termé…

#865704 Koffein Előzmény: #865695

kbc-be van egy pár termék, de hogy mi mire való a fene se tudja... jó volna, ha volna valami infó a szolgáltatóknál :)

vagy longolni?Nekem az i…

#865340 matgab Előzmény: #865128

vagy longolni?

Nekem az is jó, ha nem a magyar piacon van , de randomnál vagy KBC-nél?

Van olyan instrumentum m…

#865128 TrendMan

Van olyan instrumentum most a magyar piacon - akár befektetési jegy - ahol shortolni lehet a Bitcoin-t?

Bitcoin és a dinamika

#863939 Koffein Előzmény: #863934

ez nézőpont kérdése.. vannak olyan részvények, amik a bitcoint simán ütötték :)

a lényeg, hogy még sem annyira válságálló, mert amikor pánik volt, nem befolyt a zsé, hanem kifolyt.. tény, most egy pár tech guru elkezdett bevásárolni és felverte az árfolyamot... s azt is vágom, hogy az winkelwosék 500e-re várják, de hát meglátjuk, mi lesz belőle... :)

/

#844621 Fornit

"A 2018 novemberi állás szerint azoknak a számítógépeknek, amelyek bitcoint állítanak elő, évente mintegy 45,8 billió (ezermilliárd) wattórára van szükségük. A tanulmány szerint ez évente 22-22,9 millió tonna szén-dioxid kibocsátásával jár, ez Jordánia és Srí Lanka éves kibocsátása között helyezkedik el - írták a Joule című szaklap friss számában."

https://www.portfolio.hu/befektetes/zoldvilag/a-bi...