Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864778 KB58 Előzmény: #864777

Lenthor, szerinted most átviszi a 12470-et (a 11320-től emelkedő trendcsatorna alja)?

dax

#864774 Lenthor Előzmény: #864738

KB58 Előzmény: #864736

Rocco ma nagyon optimista. A szerint 12600-as kulcsszint felett már a 13150-es szintet várja...

--------------------------------------------------------------------------

Lehet, hogy Rocco ezt várja? Nem néztem még az elemzését.

https://invst.ly/sqnar

Megnéztem, nem ír inverz fej-vállról!

dax

#864772 Lenthor Előzmény: #864770

Már előre látom, ha Biden nyer:

Trump nem fogadja el vereségét.

Sok helyen újra számlálást és bírósági eljárást kér.

A rendőröknek szabadkezet ad és a Biden mellett tüntetőket szétverik, míg Trump pártiak tiltakozhatnak az utcán.

Ismerős!

dax

#864765 Lenthor Előzmény: #864764

Igen, mert ők nem előlegezték meg még az Arizóna 11 elektori győzelmét Bidennek.

Arizóna még nem végeredmény.

Viszont, ha van még levélszavazat az mindig Bidennek kedvez, mert a demokratákat hívták fel a járvány miatt a levélben szavazásra.

Emiatt fél Trump és csalásról szövegel.

Azt mondja: hogy Ő megnyerte a szavazást, amit az urnába dobtak.

De, törvényes a levélben szavazás és mint nagy dumás az már neki csalás.

dax

#864762 Lenthor Előzmény: #864760

Arizónát nem értem. Már nagyon rég behúzták Bidennek, de még most is hivatkoznak rá, hogy fordíthat Trump.

dax

#864757 Lenthor Előzmény: #864754

Készítik elő, hogyha netalán Georgiában Biden nyer és 280 elektorral megnyeri a választást és ki lő felfelé?

Csak találgatás!

Már csak 463 szavazat a különbség.