Hát 12.650 vagy 12.720-at várok egyelőre, de elég labilisan mozog.
Hát 12.650 vagy 12.720-at várok egyelőre, de elég labilisan mozog.
Lenthor, szerinted most átviszi a 12470-et (a 11320-től emelkedő trendcsatorna alja)?
Rocco ma nagyon optimista. A szerint 12600-as kulcsszint felett már a 13150-es szintet várja...
--------------------------------------------------------------------------
Lehet, hogy Rocco ezt várja? Nem néztem még az elemzését.
Megnéztem, nem ír inverz fej-vállról!
Már előre látom, ha Biden nyer:
Trump nem fogadja el vereségét.
Sok helyen újra számlálást és bírósági eljárást kér.
A rendőröknek szabadkezet ad és a Biden mellett tüntetőket szétverik, míg Trump pártiak tiltakozhatnak az utcán.
Ismerős!
Igen, mert ők nem előlegezték meg még az Arizóna 11 elektori győzelmét Bidennek.
Arizóna még nem végeredmény.
Viszont, ha van még levélszavazat az mindig Bidennek kedvez, mert a demokratákat hívták fel a járvány miatt a levélben szavazásra.
Emiatt fél Trump és csalásról szövegel.
Azt mondja: hogy Ő megnyerte a szavazást, amit az urnába dobtak.
De, törvényes a levélben szavazás és mint nagy dumás az már neki csalás.
Egyes oldalakon Biden még csak 253-nál jár:
https://abcnews.go.com/Elections
Sőt a déli államok már nem is közölnek eredményeket.
Remélem azért nem lesz polgárháború.
Felső tüskés órás gyertya - most meg készül az alsó tüskés órás gyertya?
Nem normális! De a helyzet sem normális, pláne az egyik szereplője, aki élezi a helyzetet.

Arizónát nem értem. Már nagyon rég behúzták Bidennek, de még most is hivatkoznak rá, hogy fordíthat Trump.
Georgia kis állam és még nem elég neki, bár igaz ott Trump vezetett jelentősen.