Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #864764

Igen, mert ők nem előlegezték meg még az Arizóna 11 elektori győzelmét Bidennek.

Arizóna még nem végeredmény.

Viszont, ha van még levélszavazat az mindig Bidennek kedvez, mert a demokratákat hívták fel a járvány miatt a levélben szavazásra.

Emiatt fél Trump és csalásról szövegel.

Azt mondja: hogy Ő megnyerte a szavazást, amit az urnába dobtak.

De, törvényes a levélben szavazás és mint nagy dumás az már neki csalás.