Asszem itt nem az a kérdés, hogy az Elnököt mikor és ki váltja le, hanem az , hogy a FED-t ki és mikor váltja le...
...csak a FED DÖNTÉS számít....elnök, elnökök, vírus meteorit, szökő ár...ló-fütty...azért néhányan ezen a stratégián Carbonná, azaz szénné keresték magukat...mint pl. POWEL a 40 Mrd USD ETF-vel...


