Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

JackOne Előzmény: #864721

..hát erre kevesen gondoltak érezetek rá az TUTTI - de jó hogy pozi nélkül megvártam a Q.FED döntést-:))) - végre, végre a kezemre is rátudtam ülni!-:)


Kitörésbe Longhoss, letörésbe azért mégis csak Shorhossz-:)