Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Peta60

Ha innen megindulnánk lefelé, akkor ebből még egy hatalmas váll-fej-vállat is bele tudnék látni, amit június eleje óta építünk.

Lehet csak a short pozícióm miatt tűnik nekem annak. :)