Lefelé rés:
- 11.838-11.851
- 11.391 - 11.429
támaszok.
Trump már bejelentette, hogy megnyerte a választást.
Lefelé rés:
- 11.838-11.851
- 11.391 - 11.429
támaszok.
Trump már bejelentette, hogy megnyerte a választást.
Én felfelé várnám minimum 12400-ig.
Lenthor és többiek mit gondoltok erről?
Az éjjel azért hevesebb mozgásokra számítottam, közben pedig teljesen átlagos volt.
Nem vagy ezzel egyedül...
Miért, nálunk nem pont ugyan ez van? :)
De az is tény, hogy Biden gyenge jelölt volt.
Csalódott vagyok!
USA-ban is dúl az egyszerű emberek körében a populizmus.
Az elektori szavazatok alapján sajnos megint Trump fog nyerni. Remélem, hogy legalább a tőzsdén nyerünk ezzel.
Florida és Georgia eldöntheti:
Floridában 57% feldolgozottságnál Biden vezet
https://abcnews.go.com/Elections
A korábban levélben leadott szavazatok inkább a demokratáknak kedvezhetnek, ezzel szemben a republikánus szavazók inkább személyesen szavaznak.
Ahogy jönnek a feldolgozási adatok, úgy mozog le-fel.
a számlálás megkezdésekor Trump jelentősen vezetett, -erre fel!
6%-os feldolgozásnál Biden vezet - most kicsit vissza (SP)