Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

olika78 Előzmény: #864453

ott csak egy B hullám lenne, nem kell mindent egy emelkedés impulzusának tekinteni, onnan lehet egy C vissza 11000 alá

a FEDes hülyeséget meg nem kell eröltetni, nem ők veszik a részvényeket

na hívhattok kontra indinek:)