dax
olika78 Előzmény: #864453ott csak egy B hullám lenne, nem kell mindent egy emelkedés impulzusának tekinteni, onnan lehet egy C vissza 11000 alá
a FEDes hülyeséget meg nem kell eröltetni, nem ők veszik a részvényeket
na hívhattok kontra indinek:)