Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864401 Mr. 50% Előzmény: #864400

Ha nem menne a 30-as fibó alá akkor mintha készülőben lenne egy fordított váll-fej-váll alakzat.

dax

#864397 JackOne Előzmény: #864379

Ma 200 mindjárt meg lesz, a tegnapi meglátás, kulcsfordulós gyertya ..stb. bejött, ha átmegy...lehet még nagyobb két irányú szívatás is...

dax

#864385 Mr. 50% Előzmény: #864384

H4-en nézem ezt az alakzatot. Ha ebből véletlen füles csésze lenne, akkor az a holdig lőne ki.

dax

#864381 Mr. 50%

Pillanatnyilag képtelen esni. Szerintem elmegy 12060-ig onnan talán egy kis pihi, majd fibó 50 -ig (12200 -ig) még felnézhet. De ha Trump esetleg nyerne akkor szerintem kilövés lesz és új ATH.