dax 2020. november 3. 7:08 Lenthor Előzmény: #864359 Lehet öt hullámban lefelé számozni:https://invst.ly/soy5jDe nekem jobban tetszik az A-B-C számozás, ahol a "C" öt hullámos lefelé.(csak itt figyelni kell, mert 11.966 is elég a felfelé 'iv' hullámhoz.https://invst.ly/soy7o