És mi van ha nem tölti be teljesen?
nincs itt senki? - mert ha nem akkor inkább csak kereskedek- elég jól lehet keresni!
Különösen figyelem a 11.852-12.034 rés betöltését és
a MA(200) napos ellenállást 12.087-nél!!!!
A nagy átverés az emelkedő csatorna alj visszatesztje 12.400-nál lenne!
Óráson még nincs fordítós jel.
Kell egy intenzív felfelé mozgás (megtolva a felső Donchian vonalat) majd egy gyors visszaesés, hogy felső tüske maradjon.

Akinek jó a szeme, az láthatja a betett képen, de a linkre kattintva kinagyítva is megtekintheti.
Lehet öt hullámban lefelé számozni:

De nekem jobban tetszik az A-B-C számozás, ahol a "C"
öt hullámos lefelé.
(csak itt figyelni kell, mert 11.966 is elég a felfelé 'iv' hullámhoz.

Ma az amerikai elnöválasztás napján már nem gondolnám, hogy a 12400 szintig felnézne. Igazából (időben) már innen is esnie kellene. Persze minden is lehetséges.
Mindenesetre még az sem dőlt el, hogy az emelkedő kék csatorna alját teszteli vissza 12.400 környékével, vagy a csökkenő piros csatorna alját 12.050 környékével.
Egyelőre én a 12.050-re számítok.

Köszi Lenthor és jó reggelt, jó szerencsét kívánok mindenkinek!
Ezt a 12.050 visszatesztet szerettem volna, de nem engedik.
Utána, akár 10.243 is lehetne.
----------------------------------------------------------------------------
Sziasztok jó reggelt!
Elérkeztünk a nagy naphoz, amikor sokat lehet keresni vagy a teljes tőkét elégetni.
Most nem is a támaszok és ellenállások a lényegesek, mert ma mint a kés a vajon úgy mehetünk át.
300-400-500 pontos le - fel rángatások lehetnek.
Alapvetően én a lefelé iránynak nagyobb valószínűségét jósolom.
Ma még USA választásig felmehetünk 12.000 fölé, hogy majd elinduljon a heves mozgás.
10.243 környékére várom, de ez nem egyenletes szabadeséssel érnénk el, hanem mint írtam több száz pont le-fel mozgással. A nagy eséshez 11.500 alá kell esni.
Ha kedden 22 óráig jól kieste magát, akkor nem elképzelhetetlen, hogy szerda reggel réssel felfelé nyitunk, hogy a kisbefektetők lemaradjanak a jó belépési lehetőségről.
01.00 után már tudok kereskedni, ezért ma lehetséges, hogy nem megyek aludni.
Szóval óvatosan, stopot használni és amikor tisztességes haszon van a megnyitott pozíción azt eltenni, mert lehet, hogy fél óra múlva már veszteség lesz rajta.
fasza, emberünk közel keleten érzi magát... kíváncsi leszek, hogy holnap megütik-e a bécsi tőzsdét..
Szerintetek?
WIEN - III. típusú találkozás egy másik vírussal
https://www.youtube.com/watch?v=gGtZgS1-cPQ
https://www.youtube.com/watch?v=LOoFD7J6jFE
https://www.youtube.com/watch?v=qfMqBCNq4sg
https://www.youtube.com/watch?v=Eae8nJpYr38
senkinek sem lehetnek kétségei ...folyt. köv.