csak lehetőség!
| FRED Graph Observations |
| Federal Reserve Economic Data |
| Link: https://fred.stlouisfed.org |
| Help: https://fred.stlouisfed.org/help-faq |
| Economic Research Division |
| Federal Reserve Bank of St. Louis |
| 2020-01-01 | 4 173 626 |
| 2020-01-08 | 4 149 544 |
| 2020-01-15 | 4 175 850 |
| 2020-01-22 | 4 145 912 |
| 2020-01-29 | 4 151 630 |
| 2020-02-05 | 4 166 707 |
| 2020-02-12 | 4 182 689 |
| 2020-02-19 | 4 171 570 |
| 2020-02-26 | 4 158 637 |
| 2020-03-04 | 4 241 507 |
| 2020-03-11 | 4 311 911 |
| 2020-03-18 | 4 668 212 |
| 2020-03-25 | 5 254 278 |
| 2020-04-01 | 5 811 607 |
| 2020-04-08 | 6 083 141 |
| 2020-04-15 | 6 367 887 |
| 2020-04-22 | 6 573 136 |
| 2020-04-29 | 6 655 929 |
| 2020-05-06 | 6 721 420 |
| 2020-05-13 | 6 934 227 |
| 2020-05-20 | 7 037 258 |
| 2020-05-27 | 7 097 316 |
| 2020-06-03 | 7 165 217 |
| 2020-06-10 | 7 168 936 |
| 2020-06-17 | 7 094 690 |
| 2020-06-24 | 7 082 302 |
| 2020-07-01 | 7 009 040 |
| 2020-07-08 | 6 920 716 |
| 2020-07-15 | 6 958 604 |
| 2020-07-22 | 6 964 755 |
| 2020-07-29 | 6 949 032 |
| 2020-08-05 | 6 945 237 |
| 2020-08-12 | 6 957 277 |
| 2020-08-19 | 7 010 637 |
| 2020-08-26 | 6 990 418 |
| 2020-09-02 | 7 017 492 |
| 2020-09-09 | 7 010 614 |
| 2020-09-16 | 7 064 475 |
| 2020-09-23 | 7 093 161 |
| 2020-09-30 | 7 056 129 |
| 2020-10-07 | 7 074 649 |
| 2020-10-14 | 7 151 426 |
| 2020-10-21 | 7 177 265 |
Még egy lehetőség:
ATH-ról nagy "A" hullámot be lehet úgy számozni, hogy a-b és utána öt hullámos "c"
Most a nagy "C" -nél is be lehet, hogy először volt a-b és most vagyunk az öt hullámos "c"-ben.

Nem tudom, hogy megvolt-e a "iii" hullám.
Reggel óta ezen gondolkodom. A hullámszerkezet alapján kijönne a "iii" és "iv". hullám és most lehetnénk az "v". hullámban.
De, amiért vakarom a fejem, hogy ebben az esetben rövidnek tűnik a "iii". hullám.

Csak akkor, - ha a nagy "C" öt hullámos és a maximális eséseket kihasználja, akkor mehetne mélyebbre!
Ebben az esetben:
- a "iii" hullám alja lehetne 12.214
- a "iv" hullám 12.522
- és az "v" hullám 12.038-12.050
______________________________________________
Nem is olyan rossz!
Október 20.-án 12.781-nél tettem be.
Frissítése lehetne:

Veszélyes helyen tartózkodunk, nem vitás!
23.6%-os fibo letörésén munkálkodik?
32.8%-os fibo 11.480-nál.

Csak találgatás:
Az órás Kumo (felhő) fölé engedik?
12.450-ig lehetséges, ha áttöri a 12.270-et (vagy esetleg 12.600-ig)

Normális?
Ha nem tesztelnének egyet sem, akkor minden rendben lenne?
Lukasenka hasonló, aki betiltotta a koronavírus szót, tehát ha nincs, akkor nincs mit beszélni róla.
Csak megjegyzem:
Állandóan írtátok, hogy a FED és az EKB folyamatosan nyomtatja az ingyen pénzt és nem engedi, hogy az indexek bezuhanjanak.
Különösen nem engedik (Trump) a választások előtt.
Akkor most hol volt a FED és az EKB ingyen pénze?
Miért nem fogta meg az esést?
Korábban is írtam, hogy persze kissé beavatkozik, bajban lévő cégeknek vesz egy kevés részvényét, de ha megállította az esést és elhitette a befektetőkkel, hogy minden rendben, már dobja is lassan a piacra a papírokat.
De, ha minden papír elkezd esni, akkor már nem tudnak mit tenni.
12.272 környékéről:
- zöld, akkor a rossz adatok miatt a tegnapi nap egy kisiklás
- piros, akkor a tegnapi adatoktól függetlenül is lefelé vette az útját.

Sziasztok, jó reggelt!
Nem is akartam betenni, de már ez sem lehetetlen, hogy naposon elindult egy öt hullám lefelé.
Még nincs megerősítve!
Ha, már a 3. hullámban lennének nagyon nem mehetne 12.270-12.330 fölé és onnan további esés jöhetne.
De, egyelőre csak mint lehetőségre számítsunk.
A "halálkereszt" aggodalmam kezd megvalósulni!
