Regisztráció Elfelejtett jelszó

IPO

Palantir IPO

#863551 Koffein Előzmény: #863387

kíváncsi vagyok, hogy meglesz-e a -40-50% mielőtt elindulna a 10szerezés fele...

mit gondoltok, paypal maffia kapcsolati hálója, hol kezdi el zsákolni? :)

Snowflake IPO

#863096 Koffein Előzmény: #863059

Hópehely elindult, a behirdetett 85 környéke helyett 248-on indult, felszúrt 317-ig és most 254... mit ne mondjak, Buffett bácsi is boldog, nemcsak a tulajok :)

Guild Esports

#862988 Koffein

David Beckhambe megbízunk annyira, hogy befektessünk? :)

https://www.portfolio.hu/uzlet/20200909/tozsdere-m...

"A Manchester United és a Real Madrid korábbi futballsztárja, David Beckham által részben tulajdonolt Guild Esports mai közleményében jelentette be, hogy tőzsdére készül idén ősszel és a London Stock Exchange-n (LSE) szándékozik debütálni. A vállalat esport csapatokat tulajdonol és alapvetően tehetségkutatással és fejlesztéssel foglalkozik. Ezzel ők lennének az első olyan brit esport cég, amelyik tőzsdére megy."

Snowflake IPO

#862987 Koffein Előzmény: #862972

úgy látszik, nem csak én kaptam fel a fejem erre a sztorira :)


Warren Buffett cége, a Berkshire Hathaway 570 millió dollárt fektet a Snowflake nevű társaságba, amely adatbázisokkal, felhőben való nagy tömegű adatfeldolgozással foglalkozik. A Snowflake tőzsdei kibocsátást szervez, amely a céget 23,7 milliárd dollárra értékeli. Egy másik fontos partner, amely az IPO előtt beszáll a cégbe, a Salesforce Ventures.

A Financial Times megemlíti, hogy Buffett sokáig híresen elkerülte a technológiai szektort, amelyet túl sérülékenynek talált. Ám 2011-ben szakított ezzel a hagyománnyal, amikor nagy összeget fektetett az IBM részvényeibe. Az IBM azonban teret veszített a felhőben operáló versenytársakkal szemben, most is alacsonyabban forog annál, mint amikor a Berkshire Hathaway először belefektetett. Buffett eladta IBM-részesedését, majd inkább az Apple-be vásárolta be magát, amelyik jobban illik a portfóliójába, amelyben jellemzően iparági piacvezetők, nagy márkanevek találhatók.

AirBNB IPO nektek szimpi…

#862919 Bendeguz

AirBNB IPO nektek szimpi? Most valszeg csak nagyon levert áron tudna tőzsdére menni, hiszen alig van utazgatás, jön a 2. hullám, stb. DE! A jövő hogy fest számukra?

Airbnb

#862860 Fornit Előzmény: #862841

Külföldön nyomulok, úgy könnyebb :)

Itt a security ID-je, ha zaklatnád vele a brókercégedet: US71531R2085

Airbnb

#862839 Fornit Előzmény: #862837

Nem akar, csak Ackman szeretné "Airbnb is prioritizing going public through a traditional initial public offering"

Én tartok a cégéből egy fél adagot, csak hogy szem előtt legyen. :)

QuantumSpace

#862836 Koffein

"A QuantumSpace friss bejelentése szerint jól halad az úton: az autóiparra fókuszáló befektetési bankkal, a Kensington Capital Acquisitionnal összeolvadás útján tőzsdére lép. A befektetők hamarosan még többet megtudhatnak az aksikról, amiket a Volkswagen már tesztelt is."

https://24.hu/tech/2020/09/03/bill-gates-elektromo...

Kensington Capital egy picit el is szállt erre a hírre

https://finviz.com/quote.ashx?t=KCAC