zárás hétfőn lesz.
Úgy látom , hogy "pop gun"-al múlatják az időt.
Kilövés felfelé. majd mint a gumis dugós puska visszatér a kilövés helyére.

Ha elesne 13.160 (nem kellene) akkor 13.138 vagy 13.058 jöhetne számításba a forduláshoz.
Nagy harc dúl 13.160-on.
A medvék le akarják törni, a bikák tartják!
Remélem, hogy nem csinálnak egy fej-vállat.
De, soha nem lehet tudni, így figyelni kell rá.

13.160-13.175 szintre kell most figyelni.
Alatta ismét lemehetne 13.000 környékére .

A terv szerint jobb lenne, ha indulnánk 13.313 irányába.
Szia Lenthor, jó reggelt!
Úgy legyen, ámen! :)
Egyébként nagyon leült a reggeli piac. Elég gyanús, szerintem lesz egy lefele kör.
Sziasztok, jó reggelt!
Ma 14:30-ig jó lenne felmennie 13.313-ig, mert utána minden lehet.
14:30 USA Prelim GDP q/q xxxx -32.5% -32.9%
14:30 USA Unemployment Claims xxxx 1000K 1106K
15:10 USA Fed Chair Powell Speaks
salesforcenál rekordnegyedév volt, ezért tépik, meg gondolom az etf-ek, meg alapok elkezdték venni, amik a dowt képezik le... a többi érthetetlen, eszméletlen...
Tesla +4%... Mi a f@szomra emelkedik ennek az árfolyama már a Marsot súrolja...
Vagy ezek már a zuhé előtti pánikvételek?
Agyam eldobom ezeken a nasdaq papírokon...
Salesforce +30%
Roku+9%
Netflix: +7%
FB: +6%
Twilio: +5%
meg minden fos megy +3-5%-kal...