DAX - DOW
JackOneA DAX és a DOW -ban is van két rés amit igen nagy v.színűséggel befog tölteni. A DOW már most a rés alján van - ki gondolta volna.
Mindkettő új ATH lesz III. né. végéig.
A VIX szabályszrűen ABCDE -ben - innen letörést és minimum a 18-ig a rés betöltése várható. Ez le az IDEXEK fel.
Ha túl tolják a VIX-t - akkor laptopok tömkelege fog az ablakokon kirepülni .... 3700-4100 S&P , 33.000 DOW 13,700 as NQ és 14200-15200 DAX lenne ...cca.