Minta értékű vissza teszt ...?-:)
https://tvc-invdn-com.akamaized.net/data/tvc_befef5d2916db0102cb1fb192f6e9a56.png
Minta értékű vissza teszt ...?-:)
https://tvc-invdn-com.akamaized.net/data/tvc_befef5d2916db0102cb1fb192f6e9a56.png
Szia!
Köszönjük!
Hasonlóan gondolom én is.
Holnap még felmehetne max. 12870-12880 körülig.
Nálam az alja 11650 körül is lehetne.
Sziasztok, jó hétvégét.
Elképzelésem szerint az 5/2 hullámban lehetünk lefelé.
Általánosságban figyelembe kell venni, hogy meddig mehet le a 2. hullám: nos
A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%
Az 50% teljesült 12.648-nál
- 61.8% 12.542-nél lenne
- 76.4% 12.412-nél érnénk el
- 85.4% 12.331-nél lehetne.
Arra felhívom a figyelmet, hogy mostanában a 85.4%-os fibot szokták megcsinálni. Emiatt a 12.331 környéke nagyobb valószínűséggel elérhető lehetne!
Arra figyelni kell, hogy a 2. hullám vagy a-b-c hullámokban vagy (i-ii-iii-iv-v) hullámban mehet le, ezért nem folyamatos esés lehet.

A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%Ezért kezdett el esni!
Ebből mi fog kisűlni?
-----------------------------------
Remélhetően az 5/2. hullám.