dax
Lenthor Előzmény: #862465Sziasztok, jó hétvégét.
Elképzelésem szerint az 5/2 hullámban lehetünk lefelé.
Általánosságban figyelembe kell venni, hogy meddig mehet le a 2. hullám: nos
A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%
Az 50% teljesült 12.648-nál
- 61.8% 12.542-nél lenne
- 76.4% 12.412-nél érnénk el
- 85.4% 12.331-nél lehetne.
Arra felhívom a figyelmet, hogy mostanában a 85.4%-os fibot szokták megcsinálni. Emiatt a 12.331 környéke nagyobb valószínűséggel elérhető lehetne!
Arra figyelni kell, hogy a 2. hullám vagy a-b-c hullámokban vagy (i-ii-iii-iv-v) hullámban mehet le, ezért nem folyamatos esés lehet.
