Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #862465

Sziasztok, jó hétvégét.

Elképzelésem szerint az 5/2 hullámban lehetünk lefelé.

Általánosságban figyelembe kell venni, hogy meddig mehet le a 2. hullám: nos

A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%

Az 50% teljesült 12.648-nál

- 61.8% 12.542-nél lenne

- 76.4% 12.412-nél érnénk el

- 85.4% 12.331-nél lehetne.

Arra felhívom a figyelmet, hogy mostanában a 85.4%-os fibot szokták megcsinálni. Emiatt a 12.331 környéke nagyobb valószínűséggel elérhető lehetne!

Arra figyelni kell, hogy a 2. hullám vagy a-b-c hullámokban vagy (i-ii-iii-iv-v) hullámban mehet le, ezért nem folyamatos esés lehet.

https://invst.ly/rwfet