Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #862482

Lenthor Előzmény: #862465

Sziasztok, jó hétvégét.

Elképzelésem szerint az 5/2 hullámban lehetünk lefelé.

Általánosságban figyelembe kell venni, hogy meddig mehet le a 2. hullám: nos

A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%

Az 50% teljesült 12.648-nál

https://invst.ly/rwfet

-----------------------------------------------------------

Sziasztok! Tartok tőle, hogy a minimális 50%-os fibo szint teljesítésével megelégedtek az 5/2 hullámnál. Pedig nem ezt terveztem.

Ha ez igaz, akkor 13.104 vagy akár 13.150 is lehet az 5/3 hullám kis "i" hulláma.

Ebben az esetben a kis "ii" hullám lejöhetne 12.900 környékére, majd a kis "iii" hullám 13.314-ig, de akár 13.477-ig is felmehet.

Mostanában longgal lehet jobban keresni. Lejjebb szerettem volna jobban bevásárolni. Hmmmmm!

https://invst.ly/rwu-t