dax
Lenthor Előzmény: #862482Sziasztok, jó hétvégét.
Elképzelésem szerint az 5/2 hullámban lehetünk lefelé.
Általánosságban figyelembe kell venni, hogy meddig mehet le a 2. hullám: nos
A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%
Az 50% teljesült 12.648-nál
-----------------------------------------------------------
Sziasztok! Tartok tőle, hogy a minimális 50%-os fibo szint teljesítésével megelégedtek az 5/2 hullámnál. Pedig nem ezt terveztem.
Ha ez igaz, akkor 13.104 vagy akár 13.150 is lehet az 5/3 hullám kis "i" hulláma.
Ebben az esetben a kis "ii" hullám lejöhetne 12.900 környékére, majd a kis "iii" hullám 13.314-ig, de akár 13.477-ig is felmehet.
Mostanában longgal lehet jobban keresni. Lejjebb szerettem volna jobban bevásárolni. Hmmmmm!
