Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#862283 Lenthor Előzmény: #862263

Ha még menne felfelé, akkor számításba jöhet a 85.4%-os fibo, ami 13.142 lehetne.

------------------------------------------------------

13.142 felett passz! Feladom! Gőzöm sem lenne, hogy mit akarnak 13,142 felett!

Maximum csak annyi, hogy most is a maximális "V" alakzatot akarják elérni!

https://invst.ly/rs8fo


dax

#862279 Lenthor Előzmény: #862278

Hazaértem!

Március 23.-ától emelkednek az USA részvények.

Körülbelül, amióta beütött a Covid vírus.

Termelés leállás, veszteségek stb. míg a tőzsde vidáman emelkedett és mostanra gyakorlatilag elértük a totális "V" alakzatot.

Ilyen jó lenne a gazdaság? Na, nem. Beavatkoznak a piac működésébe.

Ha a piacon a kofa azt mondja, hogy ennek a terméknek az ára, mert fonnyadt , rohadt és ízléstelen 100 Ft. Erre jön a a FED és az EKB és azt mondja, hogy nekem nagyon tetszik, - friss, üde és szép színe van és ne vacakoljon holmi 100 Ft-al én veszek belőle 1 kg-ot 1000 Ft.-ért. Miután én elmentem elvárom Tőled kofa, hogy a termékedet ezután legalább 800 Ft-ért adjad.

Attól még a termék továbbra is fonnyadt , rohadt és ízléstelen lesz, csak sokan azt hiszik, hogy talán mégsem.

Persze ki fog győzni? Aki tudja, hogy ez a piramis játék mikor fog összeomlani.

https://invst.ly/rs737


dax

#862263 Lenthor Előzmény: #862262

Na, akkor:

- ha 13.303 volt a "B" hullám teteje

- és 12.200 lett volna a C/1 hullám alja, akkor:

a C/2 hullámnál a 76.4%-os fibot 13.042-vel éppen megcsináltuk.

Ha még menne felfelé, akkor számításba jöhet a 85.4%-os fibo, ami 13.142 lehetne.

13.142 felett valami más készülne és újratervezés lenne szükséges.

https://invst.ly/rro5n


Dax

#862254 Lenthor Előzmény: #862253

Sziasztok, jó reggelt!

Most is, mint pár egy jó ideje a határon mozgunk.

A nagy kérdés, hogy a C/2 hullám "b" hullámát kioldalaztatással oldották-e meg, mert ha igen, akkor mehetünk fel a C/2 hullám csúcsához vagyis a kis "c"- hez.

Fibok alapján 76.4% vagy 85.4% szokott mostanában lenni, tehát 13 ezer fölé.

De, még most is elegánsabbnak tartanám, ha lemennénk 12.250 környékére és csak utána fel.

Szerintem azt is akarta csinálni, de USA száguldozása megakadályozza ebben?

https://invst.ly/rrb8y


Dax

#862253 Mr. 50% Előzmény: #862248

Hogyan látod Lenthor? Holnap megyünk tovább fel?

Ha igen akkor mik lehetnek az ellenállások? 12770, 12830, 12950?