Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #862278

Hazaértem!

Március 23.-ától emelkednek az USA részvények.

Körülbelül, amióta beütött a Covid vírus.

Termelés leállás, veszteségek stb. míg a tőzsde vidáman emelkedett és mostanra gyakorlatilag elértük a totális "V" alakzatot.

Ilyen jó lenne a gazdaság? Na, nem. Beavatkoznak a piac működésébe.

Ha a piacon a kofa azt mondja, hogy ennek a terméknek az ára, mert fonnyadt , rohadt és ízléstelen 100 Ft. Erre jön a a FED és az EKB és azt mondja, hogy nekem nagyon tetszik, - friss, üde és szép színe van és ne vacakoljon holmi 100 Ft-al én veszek belőle 1 kg-ot 1000 Ft.-ért. Miután én elmentem elvárom Tőled kofa, hogy a termékedet ezután legalább 800 Ft-ért adjad.

Attól még a termék továbbra is fonnyadt , rohadt és ízléstelen lesz, csak sokan azt hiszik, hogy talán mégsem.

Persze ki fog győzni? Aki tudja, hogy ez a piramis játék mikor fog összeomlani.

https://invst.ly/rs737