Ehhez tudni kellene a C/1 hullám méretét, még nem egyértelmű.
Lehet, hogy ott lesz az 1. hullám alja, ahol a napos RSI leér alulra!

Ehhez tudni kellene a C/1 hullám méretét, még nem egyértelmű.
Lehet, hogy ott lesz az 1. hullám alja, ahol a napos RSI leér alulra!

Lenthor!
Amikor időd engedi (pl. a hétvégén) feltennél egy olyan chartot, ami a lehetséges várható szintekkel, fordulókkal mutatja az elindult 5 hullámos C hullámot és azt, hogy hol tart éppen?
Nemrég írtál be a C hullámra célárakat, de nagyon jó lenne egy olyan chart, ami ennek a C hullámnak a lehetséges alhullámait is láttatja a lehetséges csúcsokkal, aljakkal, netán körülbelüli idő lefutással. Szóval egy olyan szuper jó chart kellene, amin "minden" látszik, amilyeneket szoktál rajzolni :-)
Mi lesz, ha USA is elindul lefelé?
Felfogják a -32%-os GDP csökkenést!
Igen tegnap!
Megkezdődött a "C" hullám lefelé. Még csak az elején vagyunk!
Üdv, ez a hirtelen zuhanás délután mért történt, volt vmi fejlemény, bármilyen hír?
Már 12.557-12.565-nek is örülnék. Alkalmas lenne most már a fordításra!

Lehetne, akár "medve zászló is" 12.557 tetővel!
Utána 11.900-11.920????
