Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

KB58 Előzmény: #862061

Köszönöm a beírásod. Igen, lehetséges, valószínű, hogy az RSI aljnál lesz az 1. hullám alja.
Most 1 hétig szabadságon leszek, esténként valószínűleg és talán reggelente ránézek majd, hogy nagyjából képben legyek, hogy mikor lehet megint valami jó beszálló valamelyik irányba.