Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Dax

Stockpicker

Az igaz h azért zuhant a Dax mert intézményi befektetők kivonták a pénzt több részvényből, erről volt vmi hír?