Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#862027 KB58 Előzmény: #862026

Azt hiszem, ma nem stresszelem magam, inkább az elvégzendő munkákra koncentrálok.

dax

#862026 KB58 Előzmény: #862012

Sziasztok, jó reggelt.

Lenthor, köszönjük a reggeli elemzéseket, beírásokat.

Valahogy pont így gondoltam az USA indexek árfolyam mozgását, hogy este fel fogják húzni. Megjátszani persze nem mertem, nem akartam.

Teljesen egyetértek az általad leírtakkal és hogy csúnya vége lesz.

dax

#862024 Lenthor Előzmény: #862022

Reggel nyitott longokat 12.400 felett eladtam.

Valamint kezdtem bővíteni a short állományomat.