Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

KB58 Előzmény: #862012

Sziasztok, jó reggelt.

Lenthor, köszönjük a reggeli elemzéseket, beírásokat.

Valahogy pont így gondoltam az USA indexek árfolyam mozgását, hogy este fel fogják húzni. Megjátszani persze nem mertem, nem akartam.

Teljesen egyetértek az általad leírtakkal és hogy csúnya vége lesz.