dax
KB58 Előzmény: #862012Sziasztok, jó reggelt.
Lenthor, köszönjük a reggeli elemzéseket, beírásokat.
Valahogy pont így gondoltam az USA indexek árfolyam mozgását, hogy este fel fogják húzni. Megjátszani persze nem mertem, nem akartam.
Teljesen egyetértek az általad leírtakkal és hogy csúnya vége lesz.