Sziasztok, köszönjük a reggeli elemzést.
----------------------------------------------------------------
Pedig még egy "v" hullám jöhetne.
Amire még érdemes figyelni:
Az MA(50) alulról-felfelé keresztezte az MA(200)-at!!!!!
Ami pedig longos jel, ha nem töri le.

Sziasztok, jó reggelt.
Izgalmas nap elé nézünk.
Ha nem tudunk az ékbe visszamenni, akkor a 38.2%-os fibo-ig 12.649-ig eshetünk.
Onnan mehetünk egy vissza tesztet 12.990 környékére.
Ha átmegyünk a 12.990-en, akkor akár felmehet 13.100 környékéig.
Figyelni kell, mert, ha nagy erőkkel elindul lefelé, akkor elég volt az emelkedésből.
Csak, akkor érvényes, ha nem megyünk vissza gyorsan az ékbe.
Karcsi nekem is szopó a kereskedés, tehát a tanácsaim nem nyomnak a latban, de miért foglalkozol a miérttel, nem vagy közgazdász, rég elmegy ez a szar, mire megjön a hír.
Adrián is minden nap leírja valakinek, hogy amíg foglalkozott a hírekkel bukó volt.
Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy meddig és mire fog felfelé menni.
Lehet, hogy meg is fogta a szinted?
Én innen fölé kellene mennie a III csúcsnak?
Ez most számomra elég hihetetlennek tűnik. Ehhez kellene az 1000 milliárdos USA csomag vagy valamilyen egyéb csoda.
Szia Lenthor, sziasztok!
Köszi a tippeket. Magam is felfelé várnám, de előtte egy longos stop kiütést várnék még.
12.880-12.925-nél felfelé kellene fordulnia, mert elég lehetne a "iv" hullámhoz!