Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

KB58 Előzmény: #861770

Lehet, hogy meg is fogta a szinted?
Én innen fölé kellene mennie a III csúcsnak?
Ez most számomra elég hihetetlennek tűnik. Ehhez kellene az 1000 milliárdos USA csomag vagy valamilyen egyéb csoda.