Miért félsz ennyire?
Az egy konti shortomat bent hagytam. Most nem teszek stoppot.
Pedig ott volt minden nekem is, ráadásul láttam a Hulló Csillag gyertyáidat, de még mindig el tudnak altatni.
Óráson van továbbá egy fej-váll lehetőség 12.457-es nyakvonallal és kb. 12.090 környéki célárral.
-------------------------------------------------------------------------------
Ebből meg ez lett a DAX-nál!

Bevallom már nem hittem benne. De drukkolok, hogy sikerüljön. Kérdés, mikorra fogja a 3105 körüli szintet elérni. Mert 22 óráig ez már biztosan nem ér le. Azaz marad a futi vagy méginkább a holnapi nap.
Néztem, hogy daxon a napi volumen lecsökkent a felére. Ez is azt jelzi, hogy - a kisbüfik? - kezdenek kivonulni a kereskedésből.
Egyelőre úgy tűnik, hogy a 3156-os szint (az utolsó órás gyertya alja) megfogta.
M15-n emelkedő csatorna alakult ki.
https://www.mql5.com/en/charts/12224466/dax30-m1-admiral-markets-group
én bíztam a FB bojkottban, aztán baszik rá, csak emelkedik tovább...
A baj az, hogy képtelen esni, nemhogy 12450-ig de még 12550 alá sem. Ez a Nasdaq fogja a többi összeset. Akkor lesz itt esés, ha a Nasdaq kifullad valamilyen oknál fogva.