Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Mr. 50% Előzmény: #861193

Rövis shortra jó beszálló volt. Holnap viszont újból emelkedés lesz.

De meddig?????? Mert nagyon unom már!