Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax h1 emelkedő ék

#861164 Mr. 50% Előzmény: #861163

Próba cseresznye, zárás előtti pillanatban dobok egy konti shortot holnapra.

dax h1 emelkedő ék

#861163 Mr. 50% Előzmény: #861162

Ha az a lenti tényleg zászló,akkor minimum 13500 -ig fog menni. De inkább egy éknek veszem és 129xx után el fog jönni a korrekció. Amúgy is pont ilyenkor szokott lefordulni a tőzsde.

dax h1 emelkedő ék

#861162 KB58 Előzmény: #861159

Nekem úgy tűnik, hogy ebből is lehetne egy zászló 129XX célárral.

De lehet, hogy rosszul látom.

dax h1 emelkedő ék

#861160 Mr. 50% Előzmény: #861159

Ezt néztem én is és ezért gondoltam egy lefelé irányról. Viszont ott van a "zászlóm" azaz az ék is amit a feketemelós is jelzett. Holnap, vagy a héten, talán majd választ kapunk erre. Az is lehet, hogy ez egy falskitörés volt és innen megyünk lefele.

dax

#861157 KB58 Előzmény: #861153

A lefelé várakozásoddal talán összhangban van Pomperj legutóbbi hozzászólása za SP-vel kapcsolatban:

pomperj ma, 19:59

#25348

SPY daytrade
A mai gap-up ugrassal wave(v of c)-t is kesznek lehet nezni,
es nyilvan az utolso support letores volna az elso siognal hogy elindul lefele, tehat 3155 szintet kell letorni. ,
http://keptarhely.eu/view.php?file=20200706v00swc2o.jpeg
, Nagyjabol itt, 3170-80 savban kellene legyen a c hullam vege, ezzel befedi az indulo gapet is, ha ez a szamozas es vart struktura ervenyes. Persze a kek V hullam fibo62% ala kellene sni, hogy megerositest kapjunk, az 3145. Es persze, mehet kisse feljebb is, mert ha c=a akkor 3187 az idealis top helye, ahogy korabban mar kiszamoltuk.

dax

#861155 KB58 Előzmény: #861153

Én már semmin nem csodálkoznék. Minden esetre gyanúsan itt bóklászik valamivel 12700 felett és egyelőre se felfelé, se lefelé nem akart nagyon menni.

dax

#861153 Lenthor Előzmény: #861152

Tudom, hogy már így is a 85.4%-os szabályt sértjük, de mi lenne, ha mégis lefordulnánk és a C/3 valahol 10.791-nél lenne?

Ne hallgassatok most rám, de még mindig lefelé keresem a lehetőségeket!

https://invst.ly/rcw33



dax

#861148 Mr. 50% Előzmény: #861139

Nos tévedtem. Azt gondoltam, hogy simán tovább fogják húzni az amcsik nyitáskor. Erre kiderül, hogy ez a szint jelenleg már nekik is sok.

Valakinek ötlete, hogy merre tovább? Gondolom lefele, de meddig? Vagy oldalazgatunk egy darabig?

dax

#861147 Lenthor Előzmény: #861139

Sziasztok, hazaértem!

Bocs, de gőzöm sincs, hogy mi folyik itt!

Elvileg le kellene már fordulnia!

Nézzük, hogy a már sokszor betett helyzet mit mutat!

Volt egy 5 hullámos felfelé irány. Senki nem vitathatja.

A szabályok szerint kell egy A-B-C korrekciós szakasznak következnie.

1.) probléma egy gyors lefelé irányuló "A" hullám amit nagyon nehéz számozni, de talán öt hullámos volt.

2.) Ha, eddig jó, akkor jön a második probléma: A 85.4%-on túlmentünk, tehát normál "B" hullám már nem lehet!

Akkor nézzük a Flat hullámokat:

A Regulár Flat-nál a "B" hullám az "A" hullám 90%-os fibojáig mehet, vagyis 13.241-ig.

Elliott Wave Theory Regular FlatsAz Irregular Flatnál és a Running Flatnál az "A" hullám 123.6%-ig mehet a "B" hullám

Az Elliott Wave Theory kibővített lakásokElliott Wave Theory FutólakásokAmi nagyon sok a 123.6% 15.102. Nem gondolom, hogy ilyen magasra mennénk.

De, van egy még nagyobb probléma:

Az "A" hullám után a "B" hullámnak (A-B-C, vagy másként számozva "W"-"X"-"Y") hullámoknak kellene lenniük !

Egyelőre, ennek a nyomát sem lehet látni, és jelenleg öt hullámosnak néz ki.

https://invst.ly/rcvl2

A rés helyesen 13.236-13.500!!!!

Nem tudom mi megy, de ha 12.913 fölé nézünk, akkor megyünk tovább felfelé.

dax

#861134 Koffein Előzmény: #861132

Ezért:

"Kilőtt ma reggel a kínai részvénypiac. Jóval a szokásosat meghaladó forgalom mellett emelkedtek ma a kínai részvényindexek. A Shanghai index 4,8%-ot, a Hang Seng 3,0%-ot emelkedett, míg a Nikkei 1,8%-os emelkedésével is lemaradónak számított.

A Shanghai index esetében 2019 eleje óta nem volt ekkora emelkedés látható. A mai rallit egy címlapon megjelenő újságcikk váltotta ki. A „Securities Times” című lapot gyakran használja az állam a részvénypiaci hangulat befolyásolására, és most ebben jelent meg egy optimista hangvételű cikk, mely az egészséges bika piac mellett hozott fel érveket."