Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

matgab Előzmény: #861125

mi ez a baromi emelkedés a tőzsdéken? Semmi olyan hírt nem látok, ami indokolná ezt... Vagy már akkor is száguldunk, ha nincs rossz hír?