nem kellenek társak. Saját vagy családi cég. (nem úgy, hogy minden rokon fizetést kap, hanem tiéd a cég de benne van a tulajok között a családod. Csak példa: Mondjuk alakít 3 fiatal egy céget, befutnak, dől a pénz 3an 3féle képp fogják gondolni a továbblépést. A nős ember ki akarja venni a pénzt mert asszony rágja a lelkét a lakásért, a másik gyógyegér utazni nőzni akar mert soha nem volt rá módja, kell a menő autó, te úgy gondolod vissza kellene forgatni a cégbe később több pénz jöhessen. Soha nem lesz egyetértés.
Különleges intelligencia és konstelláció kell ahhoz, hogy a vezetői feladatok fel legyenek osztva, és mindenki maximálisan megbízzon a másik tudásában. Egyik pénzügyi véna a másik az műszaki ember, a harmadik az inkább megnyerő és marketing.
Csináld meg a céget és alkalmazd vagy bízd meg a majdnem társaidat, fizesd ki őket keress a tudásukon.
a többi a vállalkozás topikban lesz.