Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

Gap

#861028 matgab Előzmény: #860788

KBC:

"USA munkanélküiség: Tegnap tette közzé az ADP a nemzeti foglalkoztatottsági riportját, mely szerint 2,4 millió fővel nőtt a nem-mezőgazdasági foglalkoztatottak száma a magánszektorban. Ez ugyan elmaradt a 3 milliós várakozástól, azonban a májusi számot a korábbi 2,8 milliós csökkenésről 3,1 milliós növekedésre módosította a kutatóintézet. Márciusban 300 ezerrel, áprilisban pedig 19,4 millióval csökkent a foglalkoztatottság, így az elmúlt két hónapban ennek a negyede visszatérhetett a munkaerőpiacra. Ma délután teszik közzé a hivatalos nem-mezőgazdasági foglalkoztatottsági adatokat, valamint az új és folytatódó munkanélküliségi kérelmekről is friss heti adatok érkeznek."


Hihetetlen bazzeg, hogy a munkaügyi adatokat ilyen szinten hamisítják. Aztán utána mindig utólag módosítják, de akkor már a kutyát nem érdekli. És véletlenül mindig úgy tévednek a statisztikákban, hogy az a bulloknak kedvezzen.

Workhorse

#860934 Koffein Előzmény: #860913

kis autógyártó cég, startupnak nevezik még magukat :)

elektromos kisteherautókat és drónokat gyárt... ups rendelt 1100 db.ot, majd bekerült a russell3000be, kapott 70millás befektetést... ezt így egymás után... russel3000be kerülésnél figyeltem fel rá... amúgy aki nem figyelte, az nem láthatta előre... az oldalukra jun12én került ki, hogy bekerült a russell3000be, akkor kezdett megindulni, jul29én, amikor én olvastam, már a tömés szagot lehetett érezni :)

Nikola

#860840 Fornit Előzmény: #860802

Meglovagoltam 14,4-ről 66,5-ig, (még linkeltem a storyt márciusban, amikor VTIQ volt a tickerje)

Üröm az örömben, hogy keveset vettem belőle, azt is azért, hátha beszakad, ha már vettem.

Azért így is hozott szépen, de csak %-os nyerő csúcsot döntött, nominálisan még dobogón sincs.

Arra jó volt, hogy az utóbbi negyedév szűk stoppos bénázásait kitörölje.

Gap

#860804 matgab Előzmény: #860795

Kayne West-tel kötöttek megállapodást, erre rántották fel.

Közben a Chesapeake csődöt jelentett vasárnap... Kíváncsi vagyok h megrantjak-e?

Gap

#860795 Koffein Előzmény: #860788

Milyen hír jöhetett ki, hogy ennyire belevettek? vagy ez is ilyen kalauzhal jelenség lehet? valakik elkezdték venni, robotok, majd jöttek a kicsik, akikre rátukmálták a portékát...

robintreck szerint pénteken elkezdték zsákolni, közel 10e egyénről 50e-ig ugrott,akik vásároltak és tartják...

https://robintrack.net/symbol/GPS

Gap

#860788 matgab Előzmény: #860756

Azért ez kemény...

$GPS gapped up 23% at the open and continued higher until 10am EST where it began a slow fade.

The stock finished the day with the most shares traded in a single session in the stock’s 45-year trading history!

engem inkább az szokott …

#860736 matgab Előzmény: #860730

engem inkább az szokott aggasztani, amikor a nép és a szakértők az én pozicíóimmal azonosan látják a világot. Pl. a március végén amikor shortot indítottam és mindenki világvégét várt... Azt éreztem, hogy ez nem jó ómen...

Azt mondják, hogy csak m…

#860730 Koffein

Azt mondják, hogy csak most jönnek elő a vérbikák oszt széjjel tépik a karámot :)

"az Arbor Data Science kigyűjtötte a legpesszimistább pénzügyi véleményvezérek tweetjeit az elmúlt hónapokban, vizsgálva azt, hogy az üzenetek mennyire optimisták vagy pesszimisták, és azt találták, hogy a márciusi részvénypiaci mélypont, azóta pedig az egyes korrekciók alkalmával a tartósan pesszimisták (perma-bear) véleménye különösen negatív volt, ami viszont érdekes, hogy a perma-bear-ek aggregált véleménye hosszú idő után most először már inkább pozitív, vagyis úgy tűnik, hogy mostanra a legpesszimistábbak is bedobták a törölközőt."pesszhttps://www.portfolio.hu/uzlet/20200626/dehogy-van...