nem azt mondtam, hogy abbahagyják. Trump alapvetően biztos forszírozni fogja a nyomtatás folytatását.
A FED-nek sincs ellenére, hiszen az ingyenpénzéből megvásárolhatja magának a fél világot , illetve amúgy is kamatot szed a kinyomtatott pénzek után a költségvetéstől.
Az hogy szakmailag mennyire hirtelen akarják ők elárasztani a dollárral és mennyiben okozhatja ez a dollárjukban nyilvántartott vagyon erodálását, azt ők tudják.
Másik oldalról viszont minél kevésbé pumpálnak, annál hálásabb lesz novembertől Biden, ha ő nyer. Neki az az érdeke, hogy novemberig zuhanjon a tőzsde, legyenek elégedetlenek az emberek és ő egy alacsony bázisról kezdje el az elnöki pályáját elkezdeni...
Tehát emiatt benne van az is akár, hogy még akár vissza is csökkent a FED.


Délelőtt nem leszek!.