Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

matgab Előzmény: #860668

A hírek egyértelműen negatívak:

nő a covid,

egyre inkább növekvő csődszámok,

magas munkanélküliség,

növekvő aranyár

növekvő olajkészletek,

romló IMF gazdasági előrejelzések,

pénzügyi csalás (wirecard)


Ezek alapján már régen esnünk kellene és a DAX-nak is 5000 körül kellene járnia.

Az egyetlen dolog ami miatt nem ott van, az a nyomorék néhány ezer milliárd dollár, eur, jen , font amit a központi bankok kinyomtattak, no meg az a néhány millió új kisbefektető...

Most az utóbbi napokban nem nyomtattak , meg is van egyből az eredménye.

Tegnap lehetett látni, hogy Luckin Coffee, Hertz APT meg ilyenek ralliztak. Tipikus Robinhood-os kategóriák (amiből az APT-t még megértem, de az is kisbefektetői részvény, a pf-en is mindenki arra gerjed).

Szóval ha a FED nem nyomtat és a kisbüfik elkezdik elveszíteni a pénzüket, akkor itt valahogy mégis nagy és gyorsuló esést várok, amit remélem alátámaszt valami technika...