Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

Ami az olajnál megy,az m…

#858266 LBTrade

Ami az olajnál megy,az meg már a vicc kategória!

dax

#858264 Lenthor Előzmény: #858262

Nagy kérdés órás Ichimokun:

Az oldalazó téglalapból egyszer az elvékonyodott kumon áthaladva felfelé ment.

Most a kumo felett van, de a Kumo elvékonyodott és most lefelé megy?

https://invst.ly/qictv


dax

#858262 LBTrade Előzmény: #858245

Nem látod hogy gúvvad a szemünk??

Rakjak fel képet? :-))

Egész nap olvasom én is a fórumot,csak meló közben telóról ritkán tudok írni.

dax

#858259 Lenthor Előzmény: #858256

Ha nem megy fel 10.758 fölé, akkor.......

nekem nem tetszik!

Figyelni kell, mert a shortos lehetőség szerint 10.821 lehetett ebben az esetben az "X" hullám teteje és hiába várjuk a 11.025-t.

Ha, a 10.821 volt a tető, akkor egy a-b-c hullámot építhetnénk, amely alján lehetne az öt hullámos lefelé irány "1" hulláma.

Onnan még vissza tesztelhetnénk az ék szárát a 2. hullámmal, de utána nagyon elkezdenénk esni.

Egyelőre, ezt csak mint shortos lehetőség úgy kezeljétek.

https://invst.ly/qian9

Még erre a lehetőségre várjunk!

dax

#858256 Maroni 07 Előzmény: #858245

Szerintem sokan nézik az oldalt lehet még nem is regeltek, én most füvet nyírtam, de első dolgom volt a fürdés után ,hogy megnézzem mi történt! Köszi a bejegyzéseket

dax

#858251 Macskaegér Előzmény: #858245

Szerintem nagyon sokan olvasnak és én személy szerint is nagyon sajnálnám, ha nem írnál. Nehéz időszak ez most mindenkinek.

dax

#858247 KB58 Előzmény: #858245

Lenthor, szerintem mindenkit érdekel.

Én most remote üzemmódban, vido konferencia hívásokon keresztül a nap nagy részében céges munkát végzek, csak néha tudok belenézni a fórumra. Lehet, hogy a többieknél is hasonló a helyzet?

S&P500

#858229 Lenthor Előzmény: #858228

Na, tessék. Nekem is ez a véleményem! 1.700 környékére eshet!

------------------------------------------------------------------------------------

Előre jelezte a koronavírus-válságot, most 50 százalékos tőzsdei zuhanást vár

Paul Singer milliárdos befektető szerint nagy esés vár még a részvénypiacra, a guru szerint a nagy gazdasági világválság óta nem látott recesszió vár az amerikai gazdaságra, a részvénypiacok végső útja pedig a februári csúcshoz képest 50 százalékos zuhanáshoz vezethet.

https://www.portfolio.hu/uzlet/20200420/elore-jelezte-a-koronavirus-valsagot-most-50-szazalekos-tozsdei-zuhanast-var-427078