Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

vésztartalék

#857642 TrendMan Előzmény: #857640

Impresszív diagram, de nem adja ki a 100 %-ot.

Hová lettek az elgurult százalékok?

Játék!

Játék!

woooow wtf

#857625 Koffein Előzmény: #857556

tegnap pluszos, ma mínusz... őrület... mintha nem is emberek kereskednének, hanem algoritmusok...

woooow wtf

#857556 matgab Előzmény: #857537

csak 10 millió munkanélküli 2 hét alatt? Szerintem erre plusz 10%-ba rántják az SP500-at...

woooow wtf

#857537 Koffein Előzmény: #857211

"Az előző héten egekbe szökött amerikai heti munkanélküli segély kérelmek száma után a mostani legfrissebb munkaerőpiaci statisztika szerint rekordmértékűre, 6,6 millióra emelkedett a kérelmek száma. Az előzetes várakozások 3,7 millió kérelemmel számoltak, így az adat egy rendkívül negatív meglepetés. A meglévő munkanélküli segély kérelmek száma3 millióra emelkedett, amely viszont alacsonyabb lett a várt 4,9 milliónál. A Bloomberg kalkulációja alapján ez 10,1 százalékos munkanélküliséget jelenthet az Egyesült Államokban. Az amerikai határidős indexek a kezdeti emelkedést vissza is adták a munkaerőpiaci adat megjelenése után, azonban a jelenlegi mozgások alapján még kis pluszban nyithatnak az amerikai tőzsdék." -kbc

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200402/egeszen...

ezt nagyon elszámolták, vagy direkt hagyták szájkosár nélkül fake newsolni trámpot, mert párton belül is kényelmetlen az ürge... így idén lecserélik egy másik személyre, aki kevésbé kártékony, jobban mozgatható... ettől függetlenül, ezt helyrehozni, nem lesz könnyű. így is óriási szakadék van a világ összes részén a szegények és gazdagok közt.. a távolság tovább nő...

várakozások

#857476 Koffein

akárhogy nézem, usát ez padlóra küldheti, ha nem sikerül megfogni... habár már most inog, de a rv.piac még nem adja vissza...

sokan elvérezhetnek, ezáltal, úgy globálisan, talán, talán, ez lehet a kétezres évek 1929-e, csak gyorsabb lefolyású lehet... reméljük nem így lesz... https://www.statista.com/chart/21305/projected-cor...

majd nyomtatják tovább a papírfecniket :)

https://howmuch.net/articles/timeline-us-debt-hist...

Fight: HPQ - XRX

#857453 Bendeguz Előzmény: #857445

610 az lassan 1 dollár lesz :)

Szerintem betelt a 15 giga ingyen helyed, azért kéri. nem?

Trükk, megcsinálod szép sorban a matgabtozsde01, 02, 03, ... n email címeket és mindhez kapsz ingyen 15 gigát. Aztán pakolgathatod tetszőlegesen a tárhelyekre a cuccokat. Ez a 100 gigás csomag bagóért kényelmi funkció.

Fight: HPQ - XRX

#857452 Koffein Előzmény: #857445

Inkább jó fej, hogy ad 15 gigát, ha a fölé megy, akkor fizessen az ember... nekik sincs ingyen :)

vagy vegyél 1Terrás merevlemezt oszt toljad oda a képeket videókat, kb 3év alatt visszahozza az árát, ha a googlehoz mérjük :)

Fight: HPQ - XRX

#857445 matgab Előzmény: #857428

Mekkora genya ez a google...

Hozzászokik az ember, hogy minden privát dolgára gmail-t használ. Meg feltölti a tárhelyre a fényképeit...

Aztán feltöltögeti a videoit is mert nem akarja az ember, hogy elvesszenek a fényképei , videoi.

Hozzászokunk, több, mint 10 éve használom, erre tájékoztatnak, hogy ha akarok még levelet kapni, akkor fizessek elő havi 610 forintért.

és most hog yhome office van, a fél világnak meg fog telni az ingyenes csomagja. Meg amúgy is egyre nagyobb méretűek a képek , egyre nagyobb méretűek a videók is...

Ha a Föld fele rajta marad a google-on és mindenkitől beszedik a havi 2 USD-t az brutális mennyiségű pénz...

Pedig annyira értelmetlen a képeket eltárolni. Gyakorlatilag soha nem nézi vissza az ember az online térben lévő képeit. A kinyomtatott albumokat régen sokkal többször néztem... Valahogy ezek a virtuális képek nem adják vissza azt az évekre visszanyúló nosztalgikus élményt...

Fight: HPQ - XRX

#857428 Ddavid Előzmény: #857426

Pont penteken akartam belevenni, de erre gondoltam en is. Varnak es kesobb a rosszabb ajanlatnak is fognak orulni

Fight: HPQ - XRX

#857426 Koffein Előzmény: #855406

a spekiket jól behúzták a csőbe.. március elején még 24dodót akartak adni per rv.. 30 nappal később visszalépnek... icahn bácsi most nem boldog :)

OXY (részvények, változá…

#857369 Ddavid Előzmény: #857362

OXY (részvények, változás, össz):

Icahn Associates 22,571,854 -3,760,534 2.52%
Hathaway Inc. 18,933,054 +11,465,546 2.11%

Általánosságban elmondható, hogy Warren a bankokban lévő kitettségeit csökkentette és az ETF-et is minimalizálta.

Nekem nem rémlik, hogy b…

#857362 Koffein Előzmény: #857359

Nekem nem rémlik, hogy benne lett volna a sdrl-be, google szerint Transoceanba volt érdekelt.

SSE-ben benne volt az bi…

#857360 Fornit Előzmény: #857359

SSE-ben benne volt az biztos. Nagy bukta lett a vége, azt hiszem az becsődölt.

UP-UP!

#857357 Koffein Előzmény: #857356

támaszthatják, ha nem is előbb, de utóbb beszakad, mert kelleni fog az embereknek a kp, a napi költségekre...