Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

UP-UP!

#857356 Mancs

Akár 100 ezer halott is lehet az USÁ-ban. Trump tegnap azt nyilatkozta: ha 100 ezer alatt tudják tartani a vírusfertőzésbe belehaltak számát, már jó munkát végeztek. Ha így lesz (ne legyen!), Amerika az exponenciális halálozási görbe kezdetén tart csak még.

Nem oldják fel a korlátozásokat húsvétra, ahogyan azt Trump előzőleg akarta. (Megjegyzem, nem is lenne értelme.)

De mit számít mindez? A Merill, a Goldman és a többi elemzőház már kiadta a hírlevelet a befektetőinek: megvolt az alj, venni kell. Longba állították őket. Nincs idő esésre. A Fed részvényvásárlásokat tervez.

Trump emelkedést akar, a FED emelkedést akar, a brókerházak emelkedést akarnak...és ha azok valamit akarnak, akkor az is lesz.

Mindez a kapitalizmus fellegvárában. Emelkedés lesz, mert azt mondtuk. Ha kell: nyomatunk 10 billió USD-t és veszünk rajta részvényeket. Lássa a nép, meg a világ, hogy itt kapitalizmus van!

UP, UP, UP!!!

február eleje óta, annyi…

#857355 Koffein Előzmény: #857351

február eleje óta, annyi történt, hogy buffett nem vásárolt, de a hírek szerint q1-be icahn 10% részesedést szerzett és elkezdte az igazgatótanács átalakítását...

hogy mennyire lesz sdrl kifutású, az jó kérdés, de itt nem egy lazacos milliárdos van a csónakba, hanem kettő, akikről jól tudjuk, hogy nem szívesen veszítenek.. :)

Ez kicsit elemlékeztet a…

#857351 Ddavid Előzmény: #854249

Ez kicsit elemlékeztet a SDRL -re, ami azóta semmivé lett. Akkor megfogadtam, hogy többet nem játszok olajos papírokkal :\

woooow wtf

#857215 matgab Előzmény: #857211

na akkor erre estig tudnak csinálni egy +10%-os rallyt...

Ha matgab shortban van, akkor olyan hírre is képesek lennének 10%-ot emelkedni, hogy 2 nap múlva egy 25 km átmérőjű aszteroida becspódik New York belvárosába...

woooow wtf

#857211 Koffein Előzmény: #856811

a valóság ütötte a becslést:

"Nagyon durva meglepetés érkezett az amerikai munkaerőpiacról, a múlt héten 3,3 millió új munkanélküli segélykérelmet nyújtottak be, ez pedig negatív rekord. A várakozás is már elég pesszimista volt, 1,6 milliót vártak, ehhez képest majdnem a duplája lett az adat."


https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200326/3-milli...


a kereskedési stratégiát…

#857206 Koffein Előzmény: #857192

a kereskedési stratégiát úgy kell megválasztani,hogy még nagyon elején vannak, óriási a fejetlenség ott is... lesznek itten lefele körök...

PogiBlogról: "Kínában …

#857192 Koffein Előzmény: #857071

PogiBlogról:

"Kínában 42 000 orvost és ápolót irányítottak át az ország összes részéről Wuhanba. Full védelmi szerkó mindegyiknek, minden egyes beteg után új maszk, a legjobb besorolású. Egyetlenegy nem lett beteg.

Az Egyesült Államokban jelenleg az ápolók nem kapnak a legjobb maszkokból, és amiket kapnak, azokat is többször használják. Ez egyrészt terjeszti a betegséget. Másrészt a most felfüggesztett protokol szerint ugyanezért egy hete még kirúgták volna őket.

Mindezt abból tudom, hogy az amerikai média jelenthet a kórházakból. A magyar nem jelenthet."


-- nyalogatja a --

#857163 Koffein Előzmény: #857151

Szerintem meg kellene vizsgálni, hogy mit csinált a Bill Gates éra, meg mit csinálnak a mostani gyerekek s ott is a válasz, hogy mié butulnak el...

-- nyalogatja a --

#857151 TrendMan Előzmény: #857071

Ez már az általános elbutulás része a valóságnak, csökken az IQ, részben az online automatizmusoknak köszönhetően.

Egy másik cikk arról ír, hogy a jómódu szülők gyerekei sem olyan 'okosak', mint a szüleik.

Valami átfordult 1980 és 2010 között.

longoltam a tokem 30-%-v…

#857148 Ddavid Előzmény: #857137

longoltam a tokem 30-%-val, de ennek tudtaval 60 is lehetett volna... Meg 2 savos vasarlast terveztem, de igy holnap lehet beadom. Ami necces, hogy mindenki vissza varja az S&P-t a regi szintekre ev vegeig jovore pedig ATHkat mondanak. Amilyen berendezkedes van, korlatlan FED buyal oda taszitjak ahova akarjak a lufit.

Az a második képen nem P…

#857137 Fornit Előzmény: #857071

Az a második képen nem Pápai Joci? :))

Azért besza-behu ezen az utóbbi 3 napon néhány részvényárfolyamon.csütörtökhöz képest 40%-os upppok, januári szintek. Úgy nem hinném, hogy ennyi lett volna.

MCD

#857054 matgab Előzmény: #857052

Jo, de most nemrég komoly shortokat nyitottam, szóval ez predesztinalt egy 10-30%-os gap up-ot

MCD

#857052 Koffein Előzmény: #857050

Nem nagyon értem ezeket a mozgásokat. Mindenki sejti, hogy Q1-Q2 off rotty, erre mindent tépnek ezerrel... igen sokat eset minden, kell a felpattanás, de ilyen mozgásokat pink sheetek produkálnak nem apple, meki és társai :)