Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Short

#860071 Tapasz Előzmény: #860070

Nekem már csak további 100%-ot kell emelkednie a DB CB párosnak, hogy 0 közelébe legyek, a 350 Ft os CIG és 900 Ft-os Opus pakkokról már nem is beszélek.

Short

#860070 matgab Előzmény: #859959

hát ha eddig emelkedett az usa tőzsde 50%-ot a szar hírekre, akkr majd most, hogy rájönnek, hogy kamu volt az egész covid , akkor mekkorát fog emelkedni ez a szar??

Lassan le kéne zárni a shortokat, de még egy kva mini korrekció sincs benne ...

Short

#859959 matgab Előzmény: #859956

szerintem nem kell túldimenzionálni... Trump üzletember. Mindennek a fokmérője neki a tőzsde. Azzal haknizik mindig,hogy mekkorát emelkedett a tőzsde a regnálása alatt.

Most újraválasztás van, tehát ha nem akarja kinyírni minden esélyét (és lobbistáját, támogatóját) akkor bizony bármi áron a tőzsdén csak emelkedés lehet.

Nekem az a furcsa , hogy a FED ennyire befekszik neki. Persze a FED-nek meg kva jó, hogy végre nyomtathatja az adósságot a világba, ami után fogják neki fizetni a kamatokat. Legjobb lenne FED részvényeket venni.

Short

#859956 Fornit Előzmény: #859940

Én azt nem értem még, miért most csinálták ezt a végtelen nyomtatást. Mert a Nasdaq visszaadott a 11 évből 8 hónapot és visszaesett a 2019 nyári szintjére, és már csak 700% al volt feljebb a 2009 es mélyponttól? Még a 2019 jan szintek sem kerültek tesztelésre. Komolyan ez volt az a pont, ami egy ilyen intézkedést indokolt?

Lehet az amerikai néptömeg elkezdte bankbetétként kezelni a tőzsdét az elmúlt X év során, és kitörne a parasztlázadás, ha egy éves hozam minuszos lenne?

Olvastam mind hazai (pl zsiday, kiszamolo) mind külföldi oldalakon, hogy ez a 3 hét a piacra csalta a marinéniket, akik azt sem igazán tudták, hogyan kell kötni, számlát nyitni stb. És tessék itt vannak 60-100-200% közötti nyerőben, amennyiben egyedi rv-ket vettek.


Egy jótanács ingyen: Vezessék be az alsólimitet 0,00%-ra. Mindig csak az előző napi záró felett lehessen beadni vételi és eladási megbízást, oszt még nyomtatni sem kell hozzá.


Short

#859934 matgab Előzmény: #859625

Teljesen agyament fos lett a tőzsde.

Nem számít, hogy a Gilead gyógyszere nem is olyan hatásos, nem számít, hogy van az USA-ban 40 millió munkanélküli vagy 20 vagy 30, nem érdekes, hogy lázonganak az USA-ban és az elnök bunkerban bújkál, nem számít, hogy Hongkong eddigi függetlenségét bedarálják a kínaiak, nem számít, hogy újra éled az USA és Kína közötti kereskedelmi háború...

Itt vagyunk a mindenkori ATH-k alatt egy lehelettel...

Hát sok mindent láttam már, de erre nem gondoltam...

Persze ha matgab shortol, és CHF-be, USD-be menekül akkor a HUF erősödik és a tőzsde emelkedik...

Short

#857053 matgab Előzmény: #856605

Aki azért kételkedne a faktor erejében, annak azért szépen bizonyított az elmúlt 3 nap... Azóta napi 5-10%-ot emelkedett a világ összes indexe...