Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Kidobtam 9200-on 0-ban, …

#857074 Ddavid Előzmény: #857072

Kidobtam 9200-on 0-ban, mert beijedtem. Kicsit furcsa ez a felhúzgálás, de tegnap gondolkoztam 1 longon... Ilyenkor jön elő mi lett volna ha dolog, de ezen a szinten meg már félek belevenni.

Meddig tartod? Én tegnap…

#857072 Csusza Előzmény: #857017

Meddig tartod? Én tegnap megint vettem kicsit, de szívem szerint adnám 9900körül.

Csányi veszi rendesen. A…

#857040 Koffein Előzmény: #857017

Csányi veszi rendesen. Amikor az alapját beizzítja, általában alj környéke szokott lenni... habár az is igaz, hogy most egy picit más a helyzet...

Elnézve a mai napot, azé…

#857017 Ddavid Előzmény: #856941

Elnézve a mai napot, azért öntögetik befele szépen nagy számokkal. Nem dugózzák le, de azért 10-20k s packagek repkednek :O Inkább várok, ha kimaradok az sem baj, de ez nem tetszik nekem.

Nekem marad a pack, de a…

#856941 Ddavid Előzmény: #856937

Nekem marad a pack, de a végére jól felhúzták vissza. A saját részvényvásárlás megyeget, de ilyen nemzetközi helyzetben nehezen hiszem hogy ne esne holnap:O

:-) Én most megúsztam a…

#856928 Csusza Előzmény: #856909

:-) Én most megúsztam a kokit! Sőt, bevallom, picit még vettem is azóta.

"egy dolog aggaszt, hogy…

#856909 matgab Előzmény: #856862

"egy dolog aggaszt, hogy annyira mindenki shortot vár, hogy ilyenkor szokott a piac mindenkit megviccelni..."


Mondtam wazzeg...Mindig elpics@zzák a többséget!

Jól láttad! Én meg elbam…

#856906 Csusza Előzmény: #856877

Jól láttad! Én meg elbambultam, meg ilyen nyitó és mínuszos dax mellett nem hittem el... :-\

Lehet, hogy át kellene g…

#856894 Csusza Előzmény: #856877

Lehet, hogy át kellene gondolni a dolgokat? Egyelőre én partvonal, figyelek, agyalok.

Randomnál elfogyott a sh…

#856877 Ddavid Előzmény: #856866

Randomnál elfogyott a shortoláshoz kölcsönözhető OTP részvény. Ez jelenthet valamit... :O


Csak annyit, hogy ma ezt pluszba teszik -_-

Hú, én ennyire nem merné…

#856866 Csusza Előzmény: #856858

Hú, én ennyire nem mernék előreszaladni! :-) Ok,ez nem egy ritka napi rend, de ahogyMatgab is írja, könnyen lehet meglepetés is.

Daxnak kicsit utánaolvastam,azértott is jöhet egy pattincs,az meg bezavarna az otp-s rövidgatyás terveknek. Szerintem most pláne nagyon fontos a dax iránya.

De alapvetően bizonytalan vagyok. Vagy mégsem? :-)

egy dolog aggaszt, hogy …

#856862 matgab Előzmény: #856858

egy dolog aggaszt, hogy annyira mindenki shortot vár, hogy ilyenkor szokott a piac mindenkit megviccelni...

A mínuszos nap forgatókö…

#856858 Ddavid Előzmény: #856849

A mínuszos nap forgatókönyve szerint:

9:00-9:40 - 300-400 ponttal beverik

10:40-ig felszalad- 200-300 pontot - itt lehet shortot nyitni

14:00 - környékéig beszakad vagy oldalaz

14:00 - után szakad be igazán

Nap végén lehet 1 felhúzási próbálkozás, ami jó short nyitás lehet következő napra, de ez elég necces.


A fentieket átolvasva és a historikus 5 perces chartot megnézve napokra lebontva mi erről a véleményed?

Ne viccelj már, gondolta…

#856849 Csusza Előzmény: #856831

Ne viccelj már, gondoltam,hogy a telefon!:-)

Benézek a daxosokhoz, olvasok, kösz!

Bocsánat a helyesírási h…

#856831 Ddavid Előzmény: #856821

Bocsánat a helyesírási hibákért, de telefonról írtam és nincs auto corrector... A gyerek meg rít így gyorsan elküldtem.

Hétfőn még lesz idő shortot nyitni szerintem, bár Lenthor elemzése alapján a DAX nemf est túl jól. Így sanszos, hogy gyorsan megyünk utána.

Kösz! Hosszabb távra még…

#856821 Csusza Előzmény: #856817

Kösz! Hosszabb távra még nem akarom elkezdeni venni, csak dt vagy nagyon rövid swing.
Most már én is short építésbe kezdek, még ha életemben nem is volt komolyabb shortom, de hihetetlennek tartom, hogy ne menjünk innen még lefelé. Legalább a 8000-hez, de inkább jóval lejjebb. Amikor jönnek a keményítések, ahogy írod. (Mert nehéz elképzelni, hogy ne jönnének. :-/ )
Persze ha tudom, megpróbálok valamennyit lekereskedni a hullámzásból felfelé is.

Ezen agyaltam én is, hogy ekkora forgalommal hogy nem ment nagyobbat, szerintem is keményen adta valaki.

"Ebbol kiinsulcs ez meg nem a ling ideje." Ha ezt jól kódolom a tört kínaidból :-D, akkor egyetértünk, ez még nem az az idő. Vagy lássuk a járvány végét, vagy vakcina hír legyen, vagy akármi, akkor kell elkezdeni sávosan venni.

Grat hozza. A savos vasa…

#856817 Ddavid Előzmény: #856787

Grat hozza. A savos vasarlason en is gondolkoztam TA alapon, de a helyzet kicsit mas most. Hirek szempontjabol kov. heten eselyes lehet a kijarasi tilalom es a tobb fertozott sajnos. Itt nem szamitok EKB hatasra es esest varok. Az eladasok alapjan valami nagy tulaj taraz ki, mert penteken sem engedte sokat fel. Ebbol kiinsulcs ez meg nem a ling ideje.

Igaz, most néha a legoko…

#856787 Csusza Előzmény: #856764

Igaz, most néha a legokosabb nyugton maradni, az ingyen van. :-)
Már amennyire az ember azt bírja ugye ekkora mozgások mellett, nagy a kísértés. :-) Ma is 20 milliárdos forgalom, nem piti.
Szerintem csak nagyon rövid pozikat szabad felvenni, akár csak daytrade-elni, ésszerű méretekkel. Most nem szabad nyafogni, ha lemaradunk valamiről, mert ugyanakkora eséllyel találjuk magunkat hirtelen a bré rossz végén.
Meg lesz itt még csapkodás bőven.
Így estére usákia is csak beesett, megrettent.
Ettől persze bármi lehet hétfő reggel.